Seks me Mami

Histori erotike: Djali i ri më mbushi v… që nuk më mbushte burri Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe … Read more

Histori Erotike 16

Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe … Read more

Qirje eger

Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen….Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un…Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth … Read more

Histori erotike 14

Kur dikur dëgjoja se në botën perëndimore shumëkush dashurohej, por edhe martohej përmes internetit, nuk e kuptoja se për çfarë bëhej fjala. Sot, një vit pasi kam instaluar internetin në shtëpi, e kam të qartë se si kanë mundur ata perëndimorë të njoftohen, dashurohen por edhe të martohen në këtë formë virtuale të komunikimit. Pa … Read more

Histori erotike 15

Ne ato momente ishte singel, as vete nuk e kishte kuptuar se si, diçka e habiteshme., djemt ose i kishte larguar me lezet ose nuk i ishte afruar fare. Por tani e ndjente mungesen e nje prezence mashkullore,ndjente mungesen e 2 kraheve te forte qe ta shtrengonin, i mungonte nje zgjim nene rrezet e dielltin … Read more

seks ne plazhh

Katia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo . – Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi . Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tè laheshin sé bashku ,por ishte ai i pari qè filloj ta puthte me shumè èndje … Read more

Histori erotike 13

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan … Read more

seks ne plazh

Katia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo . – Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi . Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tè laheshin sé bashku ,por ishte ai i pari qè filloj ta puthte me shumè èndje … Read more

Page 3 of 7
1 2 3 4 5 7