Seks i forte me Tezen

Po ju shkruaj ktu se kam nje histori qe dhe un dua ta tregoj. Behet fjale per tezen time A e cila eshte nje femer teper terheqese. Cdo her qe e shikoja ose cicat ose shalet i kishte nxjerre me siguri.

Nejse, nje dite te bukur me kap tezja duke pare por no ne tel ne dhomen time (kisha harruar zerin e larte) edhe vjen kjo me flet me thote per seksin etj. Nderkohe mua me ngrihet keq pasi ate dite kishte veshur nje kemishe dhe cicat i kishin dale. Ajo e pa qe mu ngrit dhe me preku tek Kari , sa e preku un ju hodha siper dhe po e kapja me shpulla nga bythet. Ja hoqa tangat e zeza dhe po i therrisja kurva ime, ajo kenaqej dhe me kerkoi tja haja cicat me dhembe, un ja ferkoja dhe ja kafshoja fort pa ja heq sutjenat, pastaj e ferkova karin tim me bythen e saj. Dhe pse sdonte ne bythe e qiva te pidhi por ja futa nje gisht ne bythen e saj te madhe qe ta ndiente. E keshtu e qiva teZEN dhe prej atij momenti nuk e kam harruar kurre kenaqesine qe ajo me dha.

Leave a Comment