Histori e fortë erotike: Atë natë kam përjetuar seksin më të bukur të jetës time

Jam M.M dhe dua të ndaj historinë time me ju. Para ca muajve ndërsa po shkoja në dyqan pashë në makinë një djalë që po më shikonte e më bënte me sy, unë i buzëqesha. Ishte i bukur me një trup muskuloz. Ndërsa po ecja mu afrua me makinë tek këmbët dhe me ftoi për … Read more

I dashuri është totalisht i çmendur për mua: Unë eci lakuriq nëpër shtëpi, hyj nën dush pa e pyetur fare me të dhe bërtas…

Shoqet e mia më pyesin se si arrij ta bëj të më dashurojë aq shumë Ne kemi nëntë këshilla të shkurtra për ju, për shkak të të cilave gjithmonë do të jeni në kokën e tij. Kur dy njerëz kalojnë mjaft kohë së bashku, ata kryesisht e dinë se kush çfarë dëshiron. Si dhe çfarë … Read more

Qiva Kunaten

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me … Read more

Page 1 of 7
1 2 3 7