Qirje eger

Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen….Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un…Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth 1viti befas e takova ne nje Butik,mbase kishte filluar te punonte aty.Shkoja shpesh ta takoja dhe bisedoja me te me tregonte per problemet e saja familjare qe kishin filluar me burrin e saj.Dhe pas nje kohe morra nr e saj dhe filluam te kemi kontakt te vazhdueshem.Pasi kaluan 2-3muaj bised rreshtazi ne telefon vendosem te takohemi,por problemi ishte se ajo kishte nje femij 4muajsh dhe kishte problem ta linte vet ne shtepi.
Nje nate rreth ores 23:00 me beri nje ftes qe te jem ne shtepin e saj, te them te drejten u friksova ngase nuk e dija se ndoshta mund te ndeshem me burrin e saj gjer sa futem brenda..Pasi qe u afrova afer deres se shtepis se saj e morra ne tel ta pysja se eshte vetem apo me burrin e saj dhe me tregoj se burrin e kishte ne nje udhetim zyrtar. U futa brenda ne shtepi dhe nga aty plasen emocionet…U futem ne dhomen e fjetjes te saj dhe fillova ta zhvishja dhe ta lepija ter trupin e saj gjer sa arrita tek pidhi i saj i cili ishte lagur..Futa gjuhen brenda ne pidh dhe ne ato momente po me shtrengonte karin,pas pak u gjendem ne poziten 69,gjer sa sperma ime u derdh ne gojen e saj,pastaj futa karin tim te tradh dhe te madh ne pidhin e saj dhe fillova ta qija…Klithmat e saj tingellonin ne dhomen e erresuar dhe keshtu vazhduam per plot 2or rreshtazi.Gjithnje insistonte qe te derdhesha ne pidhin e saj brenda….Dhe ashtu veprova.Pas nje jave me beri nje ftes ne nje nga hotelet ne periferi te prishtines,dhe nuk refuzova,u futem ne hotel dhe filluam prap te njejten gje,bem seks 2-3or pa nderpre dhe si gjithmon insistimi i saj ishte te leshoja spermen ne pidhin e saj te skuqur qe ishte fryer..

Kaluan disa muaj qe benim vazhdimisht seks madje ndodhte qe nganjeher dhe pas orarit te punes me ftonte ne butikun ku punonte te benim seks.. Nuk ja prishja qefin gjithnje gjindesha pran saj….Por ajo qe ndodhi dhe nuk e prisja eshte se mbeti shtetzen dhe thoshte se un jam babai i ati femije qe priste… O Zot qfar tmerri…Kaluan ca muaj dhe lindi femija.Tashme edhe vet mendoja se isha ber baba ne moshen 22 vjeqare dhe me nje grua te martuar….

Leave a Comment