Si bera sex me nje grua 45 vjeqare ne franc…..

Pershendetje gjithve pasi lexova ca tregime erotike te cilat ca jan te verteta e ca jan te vjedhura nga shtetet tjera vendosa te tregoj dhe un nje histori timen qe esht 100 % e vertet. Un jam ne moshen afer 40 vjeq dhe para ca vitev u njoftova me nje femer nga franca e cila edhe ajo ishte e martuar dhe kishte femij dhe pas ca bisedav vendosem te takohemi ne franc pasi un jetoj ne nje shtet afer fraces dhe shkova ne franc per te takuar ate e cila ishte duke me pritur te kufiri aty ne u takuam dhe si zakonisht e perqafova dhe u nisem me dy kere per ne hotel sapo hyrem ne hotel un fillova si i qmendur te puthja e ta ledhatoja ate e cila ishte shum e bukur dhe kishte nje trup te papar me gjinj ose cica te majme te forta fillova te puthja dhe te ledhatoja trupin e saj kurse me nje doren tjter i futa nder gjinsa qe i kishte te ngushta aty fillova te prekja me dor vaginen e saj e cila ishte ber qull e lagur ajo filloj te dridhet e tera nga knaqsoja dhe un sa me shum erkonko ajo un aq me thell ja fusja gishtat ne pidh pasi e kryti nje orgazem keshtu fillova tja hjeki tash te gjitha rrobat dhe e lash vetem ne brek dhe jelek qe nuk e harroj kurr ngjyren qe e kishin ngjyr te kalter dhe me tanga te bukura aty fillova tja largoja me nje an tangat e saja dhe fillova duke ja lepir pidhin me gjuh aje ekzitohej aq shum sa te bertiturat nuk kishin te ndalur nga knaqsija aty filluam poziten e 69 ne te cilen ajo ma merte ne goj dhe un i lepija pidhin te gjithin me gjuh kurse me njeren dor i fusja sa me fell ne pidh njeher me nje gisht pastaj me 2 pastaj me 3 dhe pasi ajo kishte humbur krejt nga knaqsija fillova te ja fusja gishtin tregues ne anus apo si themi ne ne bith aty ajo u qmend e tera dojke te ma pkus karin e fuske te terin ne goj dhe filluam edhe per ca koh por tash ishim prap ne poziten e 69 por ishim ne kemb padi ajo ishte dikund 57 klg dhe un kisha forcen qe ta mbaja ashtu ne at pozit un i fusja gjuhen ne pidh dhe anus ajo e merte si e qmendur ne goj pas pak filloj e thoj te lutem me qi me fut karin ne pidh se nuk duroj me ishte terheqse dhe mua me terheqin femrat qe flasin sidomos kjo kur me thoshte te lutem mu qi me shum me fut karin me fell un i fusja karin njehere pak vetem majen pastaj ajo nxehej mbrenda kur i fusja te terin oh qfar nxehtsije e njeja aty mbrenda kari dinte tme pelcas nga lezeti athere fillovava prap njeher ne pidh tani i jepja ne goj prap ne pidh prap ne goj deri sa u qmend e tera athere fillova te i fusja ne anus apo bith ajo me nuk e dinte nga knaqsija se ku i fusja karin her ne bith her ne pidh dhe i jepja her ne goj ashtu vazhdzam ca koh deri sa u bera gati te derhesha edhe un athere e nxorra karin nga bitha e saj dhe i fusja ne goj ajo filloj te merrte me dy duart e veta dhe e fuste sa me fell ne goj dhe filloj duke me then mu derdh te lutem ne goj te lutem ne goj dua ta perbij te gjithen sperm ta mbaj mend ket te qime me ty dhe un fillova te i derdhem ne goj por pasi qe isha dhe i lodhur dhe ne fund dhe un fillova te bertas si i qmendur dhe ne fund ju derdha ne goj dhe e pebiu te gjithin ather u shtrihem ne krevat dhe filluam te bisedojm tani ne dy ajo filloj duke me then se un isha i 3 mashkull qe kishte sex ajo ne moshen 19 vjeqe dhe me padtaj me burrin qe kishte dhe se fundi mua por me tha se ky ishte sexi me i bukur ne jeten e saj pastaj me tha se nga knaqsisja nuk e ndjente me karin ku po i hynte ne pidh apo ne bith . Ne ndejtem nja 5 or ne hotel un e qiva 4 here ate at dit dhe se fundi kur u larguam me tha te lutem me lejo te te puth dhe te te shtrengoj dhe nje here pasi qe zemra ma ndjen se nuk do te takohemi me kurr dhe ashtu ishte nuk u takuam me kurr edhe pse bisedonim ne tel benim edhe sex ne tel dhe me nuk u takuam kurr ne dy dhe pas ca kohe me kerkoj ti ndihmoja qe te vazhdoj jeten saj normale me burrin e vet dhe femijt e vet , dhe pas ca vitev me thret ne tel dhe me thot i nderuari …!!!!! Nuk me le ndergjegjja te mos telefonoja ty te shikoja se si ke qen gjat gjith ketyre vitev . dhe poashtu me thot qe nuk e harron kurr panjen time syt e mi duke ber sex be dritare aty ne hotel i kujtoj gjdo dit ato pamje dhe ajo ishte biseda e fundit me te.
Kjo esht e verte dhe nese e lexon personi ne fjal edin se kush jam

Leave a Comment