Ja si bëra seks me kushërirat e mia, ma imponuan seksin me to por tani çdo dit më…

Dua të ndaj me ju një sekret që as vetë se besoj që kanë ndodhur këto gjëra. Por ja që jam në mes të 4 rrugëve dhe nuk di se nga ta nis e ku do përfundojë?

Gjithçka ka fillimin që në klasën 8 vjeçare, jam djalë i pashëm dhe kam pasë shumë eksperienca me femra sa edhe sot nuk e di sesa ka vajt numri, por ajo që vjen më pas është më e rëndësishme se të gjitha këto.

Gjatë gjimnazit u afrova shumë me 3 kushërirat e mia, i doja shumë i dua shumë, jemi moshara. Njëra nga kushërirat më propozoi tek dhoma ime, qante dhe më thoshte se më donte. U habita dhe nuk e pranova këtë gjë, por ajo nuk rreshti kurrë së ndjeri dashuri për mua. Dhe sa dolen telefonat e parë në 99 ajo filloi të më dërgonte mesazhe e të më shprehte dashurinë, dhe nuk dija ç`të bëja? Fillova shkollen e lartë, dhe ajo nuk mu nda, dhe kishte vite që më ndiqte.

Dhe i them pse je kaq e fiksuar me mua, dhe ajo u shpreh se ti i trajton femrat si princesha, prandaj ke kaq shumë e të vijnë mbrapa, se më kanë treguar vetë. Si të kanë treguar i them? PO ja më tregojnë se ti i trajton mirë si në jetën e përditshme por edhe në shtrat. Vërtetë kam pasë shumë, por spo arrija ta kuptoja se çfarë kërkonte nga unë.

Një natë pasi largohet e dashura ime, ajo më vjen e më futet në shtrat se ne jetonim në një shtëpi me qera se ishim studentë. Ishim bashkë me kushëriren, dhe vjen e më puth gjithandej, dhe s`po e besoja dot, kur filluam të putheshim. Nuk kam fjalë ta përshkruaj atë dashuri e eksitim që kam ndjerë. E lashë veten në dorë të ndjenjës, nuk i rezistoja dot ishte më e fortë se unë.

Bëmë dashuri gjithë natën e diten tjetër nuk dolem fare. Se di nga na erdhi gjithë ai zjarr por kur doëm për kafe, ngelëm pa fjalë vetëm më tha tani po që e kuptova se pse ke kaq shumë femra dhe janë të dashuruara marrëzisht pas teje. Ishte një çmenduri, unë kisha vërtetë 4 të dashura njëkohësisht, dhe ishte kushërira që më lejonte ndonjë ndonjë

natë, por ndonjë natë i përzinte se më donte për vete. Dhe spo e kuptoja veten, isha hapë si vaji në lakra, çdo femër që më pëlqente e kisha në shtrat, dhe spo pyesja nëse nr. i femrave shkonte 100. S`po pyesja çfarë të më dilte përpara. Nuk mjaftoj vetëm kjo, por bëra dashuri dhe me 2 kushërira të tjera, nuk po pyesja më, u çmenda, s`po i nxirrja dot fundin.

Edhe tani që po ju shkruaj ato më marrin në telefon si kushërirat e mia ashtu dhe dashnoret e mia. Se di por kishte raste që kaloja naten me 2-3 femra njëkohësisht e kur kam shkuar nga dhoma tjetër, kushërira më priste. Por ama emocionet që m`i jepte kushërira nuk mi jepte asnjë.

Tani jam vërtetë jo mirë, nuk di a të martohem apo jo? Se di si do më sillen ato kushërirat se ato sa gjejnë mundësinë duan seks të çmendur dhe vetë më thonë se as me burrat e tyre nuk bëjnë kaq seks me dëshirë e pasion. Ma bënë të qartë se nuk kanë për të zënë dashnor kurrë se më kanë mua. Nuk e di, por me njëren prej tyre jam dashuruar vërtetë dhe nuk di se çfarë të bëj?

Ajo sa më merr në telefon, më ngrihet temperatura, kam dëshirë, pasion, epsh për të. Ndonjëherë them të largohem për pushime diku, por smë lënë rehat as kushërirat dhe as femrat e tjera. Dhe në lagje më ndodhi një herë, u futa në lokal, një zonjë tek të 50-tat më afrohet dhe më jep numrin e cel. pres sms më tha e iku. Ishte e mirë në fakt, shkova me të një, ishte një natë e çmendur.

U zgjova dhe më dha 100 mij lekë merri më tha se të duhen je i ri. Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. Dhe i them vetes, po pse më duan kaq shume femrat… Por më shumë më shqetësojnë mardhënia me kushërirat, të largohem prej kushërirave të mia, apo çfarë të bëj? Kjo gjë më çmend sado që nuk mund ta besoni.

Leave a Comment