seks ne plazh

Katia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo .
– Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi .
Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tè laheshin sé bashku ,por ishte ai i pari qè filloj ta puthte me shumè èndje .
Kur shkuan ne shtrat ai donte tè shihte ndeshjen e futbollit né Tv ,vetèm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtèrore i riktheu deshiren per te bère dashuri .Ajo u kthye mbrapsht ,ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror ,prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij mashkullor.Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise .Ate me te deshiruarin !

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit mè parè dhe pas muajit te mjaltit ,kjo ishte hera e dytè qè shkonin me pushime .Kishin zgjedhur ishullin D per tè kaluar dy jave shplodhèse e argètuese e kohève tè fundit flitej shumè per jetèn e natès dhe plazhet e bukura ne kètè ishull ,tè cilin e frekuentonte shumè rinia .
Ata sapo kishin mbèrritur dhe pasi kishin ngrènè darkè né sallèn e restorantit kishin shkuar né dhomè pèr t’u larè e ndèrruar teshat .

Nata kishte qenè disi e zhurrmshme né Hotel .Disa grupe tè rinjsh ecnin plot zhurrmè népèr korridor dhe poshtè dritares sé tyre veturat kishin bèrè rrèmujè pjesèn mè tè madhe tè natès .Disi tè pakènaqur nga mungesa e qetèsisè ata zbritèn né katin e parè pèr tè ngrènè mèngjesin . Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit .Shumica ishin tè rinj nga vende tè ndryshme tè botès dhe kjo kuptohej menjèherè nga ndryshimi i fizionomise sé mysafirève né çdo tryezè.Edhe fjalèt e shkèputura qè tè zinte veshi ,ishin né gjuhè tè ndryshme.
Cifti i ri u drejtua drejt plazhit qè ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjate rrugès shihnin vitrinat e dyqaneve tè shumtè qè po fillonin tè hapeshin né atè kohè.
Ata tè dy po flisnin pèr diellin dhe kujdesin qè duhet tè tregonin ditet e para pèr tè mos u djegur derisa arritèn né plazhin ranor .
Katia shihte me vèmendje njerèzit pèrreth dhe i tèrhoqi vèmendjen njè djalè qè ndodhej poshtè njè çadre dielli nga e majta e saj .Nxorri syzet e diellit nga çanta sepse kjo do t’a mbronte jo vetèm nga dielli ,por edhe mund tè shihte kèdo pa rènè né sy. Marsilio shkoj tè blinte gazetèn sportive sepse ato ditè ishte kampionati boteror i futbollit .Ajo pèrfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli sytè djalit nga e majta qè po fliste né celular me dikè dhe s’e kishte mendjen tek Katia ,por e zhgènjeu pak kur djalit iu afrua njè vajzè e re dhe pa i ndèrprerè telefonaten i dha njè puthje .
Katia pati deshire te ishte midis tyre dhe te putheshin qe te tre ,por kjo ide e çuditi se tepermi ,ngaqe ishte hera e parè qè i kalonte nèpèr mendje.Menjèherè u pèrpoq tè harronte puthjen treshe dhe imagjinoj te ishte brenda né det se bashku me djalin dhe atje ne brendesi te ujit te kripur mund te shkèmbenin disa ledhatime ……

Burri i saj lexonte gazetèn prej njè ore prandaj ajo e mèrzitur ju afrua detit disi tè ftohtè né orèn 9,30 tè mengjesit ,por kjo nuk e pengoj tè bènte njè not qetèsues.
Kontakti me ujin e detit i kishte pèlqyer gjithnjè e ndihej disi e çliruar nga mendimet kur notonte.

Né fund tè javès sé parè kishin zènè shoqèri me njè çift tjetèr .Ata ishin tè martuar prej katèr vjetèsh por nuk kishin fèmijè .Katia dhe Sabrina shkonin shumè dakord dhe perfitonin nga rasti pèr tè shkuar nèpèr dyqanet anès detit ndèrsa dy burrat shkonin pèr tè pirè né Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.
Sabrina ishte shumè llafazane dhe i pèlqente tè blinte rroba tè reja vetèm se njè ditè kur bleu njè kostum te ri banjoje e ftoj Katian né dhomèn e saj .
Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve tè saj pèr tè provuar rrobat e banjès .Ajo e kuptoj qè i pèlqente trupi i bukur i Sabrinès ,por ngeli pa fjalè kur Sabrina i tha : – Nuk e di nèse tè pèlqen ky kostum ,po tè pèqeu ta dhuroj.Provoje njè herè !
Duhet tè ishte flakè e kuqe né fytyrè kur filloj tè provonte rrobat e banjos .Ndjeu shikimin e Sabrinès mbi tè dhe kjo e vuri né siklet tè madh ,megjithèse qeshi nga habia e sikleti qè i shkaktuan fjalèt e Sabrinès – Sa tè bukur e ke gjirin !-
Qeshèn tè dyja dhe Sabrina e pèrqafoj ngohtèsisht ,por tè qeshurèn dhe pèrqafimin e ndèrpreu trokitja e derès .- E dashur ,jam unè . u dègjua zèri i nga ana e jashtme e derès .Ishte Luigji ,burri i Sabrinès .

Dy çiftet po hanin darkè bashkè ashtu siç bènin shpesh ditève tè fundit.
– A keni shkuar ndonjèherè né plazh nudistesh ?-pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian .
-Jo. Thanè ata njèkohèsisht .
– E them kètè sepse unè dhe Luigji nesèr duam tè shkojmè né njè plazh nudistèsh e menduam t’ju ftonim edhe juve- tha Sabrina pa pikè turpi.
-Unè nuk e di tè ketè njè plazh tè tillè né kètè ishull-tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska , kemi pyetur ,dhe do marrim njè Taxi nesèr.Plazhi èshtè né njè vend ku nuk afrohesh dot me makinè ,edhe Taksia do na lejè rreth 500 metra larg.-tha Sabrina e pastaj ishte bashkèshorti i saj qè vazhdoj .
-Jemi informuar ,èshtè vend i qetè dhe larg syve tè fèmijève ose kuriozève-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton tè inatosur Marsilio.
Deri né fund tè darkès nuk foli mè askush .Kur u ndanè ,ndèrsa pèrshèndeteshin Marsilio tha me qesèndi:- Na tregoni ndonjè gjè tè bukur kur tè ktheheni nga plazhi juaj .

Leave a Comment