Histori e fortë erotike: Atë natë kam përjetuar seksin më të bukur të jetës time

Jam M.M dhe dua të ndaj historinë time me ju. Para ca muajve ndërsa po shkoja në dyqan pashë në makinë një djalë që po më shikonte e më bënte me sy, unë i buzëqesha. Ishte i bukur me një trup muskuloz. Ndërsa po ecja mu afrua me makinë tek këmbët dhe me ftoi për … Read more

I dashuri është totalisht i çmendur për mua: Unë eci lakuriq nëpër shtëpi, hyj nën dush pa e pyetur fare me të dhe bërtas…

Shoqet e mia më pyesin se si arrij ta bëj të më dashurojë aq shumë Ne kemi nëntë këshilla të shkurtra për ju, për shkak të të cilave gjithmonë do të jeni në kokën e tij. Kur dy njerëz kalojnë mjaft kohë së bashku, ata kryesisht e dinë se kush çfarë dëshiron. Si dhe çfarë … Read more

Nata e paharuar

Jetonim te dy nje Qytetkishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t’te then. U takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the…..me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat … Read more

Page 1 of 9
1 2 3 9