Histori e fortë erotike: Atë natë kam përjetuar seksin më të bukur të jetës time

Jam M.M dhe dua të ndaj historinë time me ju. Para ca muajve ndërsa po shkoja në dyqan pashë në makinë një djalë që po më shikonte e më bënte me sy, unë i buzëqesha. Ishte i bukur me një trup muskuloz.

Ndërsa po ecja mu afrua me makinë tek këmbët dhe me ftoi për kafe, kur e pash nga afër  më pëlqeu edhe më shumë dhe sigurisht pranova menjëherë që të hipja në makinë me të.

Gjatë rrugës për në lokal ai filloi të më fuste duart dhe unë isha shumë e eksituar, aq sa i kërkova vetë që të hapte krahun dhe të bënim seks.

Pasi gjetëm një vend të përshtatshëm ku nuk mund të na shihte dot askush filluam të puthemi si të çmendur, ndërkohë që ai po mi fuste duart ngado.

Pas disa  minutash ishim të dy të zhveshur dhe filluam të bëjmë seks të çmendur.

Leave a Comment