Qiva Kunaten

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me … Read more

Seks ne Velipoje

Ishte verë dhe vendosëm të shkonim me dy shoqe në pushim në Velipojë, së paku të rrezitemi në det… Nuk kishim asnjë shok me vete dhe mendonim të bënim ndonjë shok. Meqenëse nuk kishim rezervuar ndonjë hotel, vendosëm të vendosemi në një shtëpi private. Kur po shikonim një shtëpi, ishte një njeri i shtrirë nën … Read more

Fantazi e Shfrenuar

Kam qenë në “club”-e striptizmi. Kam bërë treshe. Kam takuar njerëz në “club”-e, lokale, librari, koncerte, evente sportive dhe në punë me të cilët kam bërë seks minuta më pas. Kam bërë edhe seks me pagesë. Me thënë të drejtën kam provuar gati çdo gjë. Të paktën deri sa takova Marën, e cila filloi të … Read more

Page 1 of 7
1 2 3 7