Histori seksi në Tiranë/ ‘Shoqja më futi në shtëpi, unë u kënaqa me burrin e saj…’

Unë që po ju shkruaj jam një vajzë 21 vjeçe, jam në një udhëkryq e nuk di cilën rrugë të zgjedh. E di se isha unë ajo që gabova, por besoj se në fund, pasi të lexoni këtë histori, do ta kuptoni se nuk ishte i gjithi faji im… Jam në vitin e tretë të … Read more

Histori seksi: Shefi i burrit tim më mbushi…

Përshëndetje, dua të tregoj edhe unë historinë time, jo për tu hapur apo për të pastruar ndërgjegjen, por për të ditur më shumë reagimet tuaja.Kisha goxha kohë që njihesha me Erin pronarin 30 vjeçar të burrit tim. Disa herë që kisha rastisur ta takoj atë në prani të burrit shikimet e tij ishin shumë provokuese, … Read more

Qirje fort

Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe … Read more

Treshe me Burrin

Gjithmone kam besuar se ne nje lidhje nje faktor shume i forte eshte besimi. Njerez jemi dhe kemi deshirat tona te erreta, kush me shume e kush me pak. Disa vite bashke dhe gjerat shkonin shume mire por me vone dukej sikur gjerat po beheshin monotone dhe sikur kishte dicka qe mungon. Futem dhe kerkoj … Read more

Page 7 of 7
1 5 6 7