Histori erotike 15

Ne ato momente ishte singel, as vete nuk e kishte kuptuar se si, diçka e habiteshme., djemt ose i kishte larguar me lezet ose nuk i ishte afruar fare.
Por tani e ndjente mungesen e nje prezence mashkullore,ndjente mungesen e 2 kraheve te forte qe ta shtrengonin, i mungonte nje zgjim nene rrezet e dielltin pran dikujt ne mengjes, ndaj, e kishte vendosur pas provimeve fillonte jeta e qefit, nuk do ta vriste me mendjen per asgje.
Me shoqet e saja kalonin fundjaven duke dale, pub-eve, bareve edhe diskove, gjithmon duke pire alkol, cigare, dhe duke flirtuar, por deri ne ate çast asnje djal qe ja vlente nuk kishte terhequr vemendjen e saja.
nuk kerkonte detyrimisht nje lidhje afat gjate, jo detyrimisht, ne fakt mendonte se kishte ardhur momenti dhe kishte vendosur qe i pari qe do ti pelqente do te ishte ai me te cilin ajo do te kalonte naten.
Fundi fundit pse jo, ça kishte te keqe, nuk e kishte bere kurre, por gjithkush ndryshon mendim, pse te thuash qe diçka nuk me pelqen kur nuk e ke provuar kurre???nejse keto ishin dilemat e jetes se saja dhe nuk ishte koha e gjetjes se pergjigjeve qe ajo kerkonte ne vetvete.
Ishte dite e shtune, pas restorantit, shkuan ne nje Pub, ishte mbushur plot, shum njerez, shum nxehte, muzika ishte maksimum, rinia ishte gjys e dehur, per mos te thene teresisht.
Dikush e kapi nga beli, dhe po i peshperiste afer veshit, ajo kthehu lehtesishte koken:
-Do te te pelqente sikur tani, pikerisht tani, ne te dy te ishim vetem, qe muzika te mos pushonte, dhe qe nata te ishte e pa funde….do te beja gjithshka qe ti ke enderruar fshahtazi te perjetoje me dike te panjohur.
Ajo shtangu, ne fakt ideja i pelqente, dhe e friksonte ne te njejten kohe, dilemat vazhdonin, por sot , kete nate e kishte vendosur qe do te realizonte ato qe vetem ne imagjinaten e saja i kishte menduar.
Pa e pare fare se kush ishte ky djal, thjeshte vetem me bishtin e syrit, deshironte te kthehej perball tija, por ai e ndaloi, nuk deshironte qe ajo te kthehej, thjeshte po priste pergjigjen e saja, ajo i tha:
-Varet, çfare me propozon, edhe mund te jem e interesuar.
Djali, i tha, ke 10 minuta te pershendesesh personat me te cilet erdhe, te pres jashte ne makine, nese nuk vjen do te kuptoj, por dije, se nese nuk vjen, nuk ke per te ditur kurre se çfare do te ndodhi ne kete nate.

Pasi pershendeti shoqet e saja, doli jashte, nje makine ishte perball, hypi, ne fakt nuk guxonte as ta pyeste kete djal per emrin e tija…ne fakt nuk donte ta dinte, ishte thjeshte seksuale, dhe me mire keshtu….

Makina ndaloi, gjat rruges as njeri as tjetri nuk kishte leshuar nje fjale, thjesh kishte pasur shikime te zjarrta midis tyre.
Ai doli nga makina, ajo e ndoqi, nuk po arrinte as te kuptonte se ku ishin, nuk e kishte ndjekur fare rrugen, ne fakt, kishte qene shum e çuditur nga sjellja e saja, nga pranimi i saja, pa e njohur fare, ishte shum e çuditeshme,sepse nuk ishte ajo, nuk i ngjante karakterit te saja, gjithsesi e ndoqi.
Hypen deri ne katin e 2, appartamenti ishte shum i kendeshem, ishte nje ambjen tipik mashkullor, me drita te erreta, me disa silueta femrash si piktura, ishte e thjeshte kishte dhum hapesire, i pelqente.
Ai e pyeti nese ajo deshironte te pinte diçka, ajo kerkoi nje wisky.
Ne mendje ishte e frikesuar, por kjo frike e bete akoma me eksituse situaten.
Ai dukej shum i sigurt, pothuajse dukej sikur e kishte per zakon te bente gjera te tilla, pastaj edhe ndoshta e kishte…ku i dihej.Ne fakt nuk ishte çun shum shum i bukur ose shum shum sexy, ishte dikush normal, i veshur mire, por …por kishte diçka, diçka te veçante ne sjelljen e tija, nuk e di se çfare gjeje te veçante qe e bente ate me shum terheqes se sa te tjeret….
Ne mesin e gotes, ai e ftoi ne dhomen tjeter, ajo nuk tha Po, por nuk tha as JO, ne fakt e la ate te vendoste per gjithshka, edhe per here te pare ne jeten e saja u bind per gjithshka.
Ne dhome kishte nje krevat ne mes te dhomes, nje pasqyre perballe, dhe vetem nje kolltuk ne nje cep, dhe asgje tjeter.
Ai hoqi kemishen e tija, dhe mori doren e saja, dhe dal nga dale po shetiste gjith trupin e tija, pastaj filloi te hiqte rrobat e saja me ngadal,zemra po i rrihte aq forte saqe asaj i dukej sikur edhe ai vete po e ndjente emocjonin e çastit.
Ai filloi ta puthte ne qafe,ta prekte ne te gjitah pjeset e trupit, ajo po shkrihej si bora ne diell, frymarja filloi te shpejtohej, dhe ishte gjithmon e me e thelle, eksitimi po behej gjithmon e me i rendesishem.
Çuditerisht, ajo mori inicjativen, filloi ti hiqte te gjitha rrobat qe atija i kishin ngelur ne trup, po behej e pa durimshme, e shtyu ne krevat, u vu siper tija, dhe me gjith delikatesen femerore qe e karakterizonte po e bente ate qe ndihej i deshiruar, i tejkaluar, dhe i nenshtruar, pak nga pak zjarri i brishte po behej nje flake e madhe, ajo po behej gjithnje e me e eger, dhe sigurisht atij i pelqente.
Ajo ishte engjelli dhe djalli, e brishte dhe e panenshtrushme, e delikate dhe e forte, gjithsesi ajo femer atij po i merrte mendjen, kishte pare shume, kishe pasur shume, kishe kaluar shume, nga te gjitha llojet, nga me e pa ditura, tek me profesjonistja, por ajo, ajo kishte diçka me shume, diçka tjeter, diçka ….te pa kuptushme.
Ne nje moment te papritur ai u vu mbi te, deshironte te merrte kontrollin e situates, deshironte ti tregonte asaj femre, forcen e tija, si te gjith meshkujt sigurisht, kishte edhe ai ate krenarine e tija, natyrisht ishte diçka normale, ndaj edhe ajo nuk rezistoi me teper.
Mardhenja po behej gjithmon e me e fuqishme, te dy ishin ne nje gjendje te dyte, ishte nje kenaqesi reciproke shum e forte, dukeshin gati gati si 2 kafshe qe po provonin rezistencen e njeri tjetrit, 2 kafeshe duke luftuar, por nje lufte paqesore.
Ai i kishte mberthyer duart siper kokes se saja dhe ja mbante forte me doren e tija te majte, ndersa me te djathten i mbante buzet mbyllur qe gerdhitjet e saja te mos tejkalonin muziken ne sfond.
Buzete e tija shetiten gjith gjoksin e saja, trupi i tija mbeshtolli dhe zoteri çdo centimeter te lekures se saja deri…deri…deri ne ekstaze
Dhe ja, pas nje beteje te lodheshme, te dy leshuan klidhmen e tyre te fundit, te pakten per momentin, sepse nata ishte akoma e gjate dhe ajo sapo kishte filluar.

P.S Bashkohem me mendimin tend AMANDA :)

Leave a Comment