Shijova Tezen 2

“E mjera tezja, sa shumë punë po bëka!”, më shkoi në mendje.“Pa shihe-shihe kush më ka ardhur! E ke harruar krejt tetën!”, tha ime teze derisa afrohej kah unë.Pak më vonë erdhi edhe vajza e tezës, e cila, posa më pa, vrapoi kah unë dhe më shtrëngoi fort, më puthi ëmbël në faqe, ku njëra … Read more

Qirje Fort

Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe … Read more

Seks ne Mes Dimri

Dikur ne Dimer Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin. Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija. Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj. Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po … Read more

19 VJEQARJA E NXEHTE

JAM 19 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan … Read more

Virgjeria

Për vajzat, virgjëria shpesh vlerësohet si diçka e rëndësishme. Shumë presin princin e kaltër për të kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë. Për mua nuk ka qenë kështu. Ka shumë arsye pse gjithmonë kam dashur që virgjërinë ta humbja me dikë me të cilin nuk do të më lidhte asgjë më pas. Nuk isha … Read more

Seks me Mami

Histori erotike: Djali i ri më mbushi v… që nuk më mbushte burri Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe … Read more

Histori Erotike 16

Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe … Read more

Page 3 of 9
1 2 3 4 5 9