Adoleshenti Seks me Kusheriren 20 vjec

Un jam nje djal 17 vjc jetoj ne vlore ne qytet.. Nje dit vjen kushurira ime nga lushnja tek shpia im per te ndenj ca dit per te ber plash.Nje nate ishte ora 1 e nates dhe mua me del gjumi dhe shkoj ne dhoma e ndenjes per t hengt dicka se mkish marr uria ne ate or… kur provoj t hap deren dera ishte e mbyll me celes trokas pak dhe pas 2 minutash kushurira ime qe eshte 20 vjec e hap deren dhe ishte pak e friksuar.. e pash qe ishte pa sytjena dhe gjoksi po i dilte fare..i thash hajde shkojm ne kati posht ..shkuam bashk..U eksitova per nje moment por mendova t ndaloja e t flija se isha perball kushurires dhe me vriste ndergjegja..Cpo ben i thash pse e ke mbyll deren..me doli gjumi dhe po shihja nje film m tha prndj.. kur shkoj ne laptopi pash ne historia e intenetit dhe shikoj qe ajo kish hap tregime herotike dhe xnxx … Eksitohem direkt dhe i them na vir nj film t bbukur qe sheh ti .. erdhi pran meje dhe fillo te kerkontene google ..e kapa per flokesh dhe i thash jo jo dua t shohim filmin qe po shihje qepar .. ajo qesh dhe thot po sigurisht ,..klikon dhe hyn ne nje adrese me sex (xnxx) mua me fryhet kari me ishte berre drru gati sa po griseshin e bokset.. ajo kish vesh nje pale xhinkse te shkruta pe vere dhe i i kishjte shum te ngushta ..Dallohej mir pidhi i saj tashme i fryr dhe forma dallohej super..e kapa tek shalet dhe filloja ta ngjisja doren lart deri sa preka tangat e saj ..I prek pidhin dhe shoh qe pidhi i saj ishte bere leng ..Ajo me la te ferkoja pidhin e saj kjo gje me shty ma te puthja ne buz..fillova e puthja si i cmendur dhe ja futa doren ne gjokse..Ka gjokse te medhaja dhe shum t bukur,..ka nje trup perfekt dhe bythet i ka ne form.. te dthem te drejten kur mastrubohesha kishte raste qe e imagjonoja sikur e beja me te dhe pse e kisha kushurir cmendesha per trupin e saj .. Nejse Ja futa doren ne gjokse dhe fillova ta puthja n buz..m pas i hoqa bluzen dhe sutjenat… fillova tja lepija cicat si i cmendur isha eksitu ne maksimum …. m pas u shtriva ne divan dhe i thash asaj te cohej ..ja hoqa ato breckat e saj te shkurta dhe mbeti vetem me tanga ..,oh para meje ishin bythet per te cilat cmendesha dhe pidhi i saj i njom … e pyeta a ishte e virgjer tha jo nuk jam vazhdo me qi nga te duash se po cmendem ..nga eksiitimi i tepert ja gris tangat dhe fillova i fut llapen ne pidh dhe ne byth ..oh ajo bertiste si e cmendur ..pasi i bera nja 10 min llap tha dua ta marr ne goj me hoqi bokset dhe pastaj filluam stilin 69 oh cfar qejfi ishte nje eksitim i pa par…qejf me t madh se ckam perjetu adit skam per ta perjetu me .. pasi i bera pak minuta llap tha tani dua te me qish shoejt jepi se po cmendem .. u cova dhe e shtriva ate ne krevat,,,un hipa siper saj dhe me avash ja futa karin ..ne fillim bertiti ca ne 10 pompimet e para po dukej qe i dhimbte por me pas po bertiste nga qejfi … e qiva per disa minuta kshu dhe me erdhi te prishem nderkohe qe ajo gjith kohes me thoshte jam ne qiellin e 7 skam perjetu asnjeher kte orgazem me qi jepi qije kushurirken tende te vetme beja qejfin un po cmendesha dhe pastaj per pak do ja derdhja ne pidh por ja hoqa karin dhe ju derdha ne goj ..pasi ma lau mir karin tha dua t qihemi prap ..un fillova ta qij me stilin qe me pelqen me shum ajo u ul mbi mua dhe un ja futa karin ne pidhi i saj ..nderkohe qe ajo ulej e ngrihej tek kari im ..bertiste shum dhe thoshte fjal t bukra eksituese ..qije kushurirken jepi orgazem asaj ska kush ti jap vec ti e kenaq ate ti je king of dhe sex etj un filova ta pompoja shum shpejt dhe e kisha fixim kur bythet e saj perplaseshin tek kari im ,,oh cfar kenaqsie .. m pas e ktheva me stil qeni dhe “i hipa” fillova ta qija shum shpejt nderkohe qe ajo me jepte fuqi me fjalet e saj eksituese dhe bertiste si e marr..me erdhi te prishem dhe me tha prishmu lart bythes time ne kurriz ju prisha perseri oh qr ca seksi ishte ..M pas i thash hajd shkojm pastrohemi ne dush dhe pastaj ikim flejm… hyri e para ajo ne dush por un se lash vetem e ndoqa dhe filloja ta puth ne supe dhe ne gjoks ne buz dhe gjithandej madje u shtriva posht dhe po i beja llape ne pidh .. ajo renkonte fort qe dukej si e cmendur… i thash dua ta bejm prap .Jam shum e lodhur jo me te lutem m tha ..Un i thash dua te ta fut ne byth kte here se e kam fiksim asnjere nuk kam qire ne byth,, dhe ajo ishte e virgjer ne byth por perseri ja mbusha mendjen .. ja futa pak koken e karit dhe bertiti shum shum .. thash kte radhe u cmend .. dhe thashe po t duash ta heq…jo jo m tha vazhdo punen ti ..ja futa pstaj gjith karin ..ajo bertiste si e marr un e qija fort..o cfar qejfi si ma shtrengonte karin me byth qr pas nja 10 minuta qirje me erdhi te derdhem ju derdha mu n byth o qr … kjo ishte me e bukura e ssexit..pastaj u shplame ndihmuam njeri tjetrin te vishet dhe u ngjitem ne kat te dyt duke u puthur ,,,ajo i u shtri ne krevattin e saj dhe un ne dhomen time …por kjo gje nuk maroj ktu sepse ne po flisnium nga nje dhom ne tjetren nepermjet facebookut.. m thoshte mi grise tangat dua t m qish prap po cmendem tani kam fut gishtat oh oh …nuk durava me dhe i thash hajd te un ..erdhi ne dhom time tani ora ishte 2:30 e shtriva ne krevattin tim e ktheva menjan ja ngrita kemben dhe ja futa karin oh qr prap seks ajo spo bertiste shum se ksihim hall mos zgjohej ndonje ne shtepi ..vetem po e qija ja perplasja shalet time tek bythkat e saj dhe i ferkoja cickat e puthja ne buz,,oh cfar eksitimi dhe cfar skesi i cmendur.. PASI Ju derdha kete her ne bark duke e puthut ne buz ajo vendosi te rij me mua deri ne oren 6 te mengjesit fjetem te dy putheshim prekeshim berem dhe dy her sex ..Ne oren 6 ajo iku ne krevati i saj .. KAQ ISHTE KJO HISTORI SWPER 100% E VERTETE DHE E CMENDUR..kte sex te cmendur me kushuriren ka qe ne gusht qe e kam ber,, ajo ska ardh e men mua sepse sa t vij un do ta qij prap mezi pres ta takoj ta puth ti brek pidhin etj ,,Per mua sexi eshte gjeja me e bukur ne jet

Leave a Comment