Seks me nje Mami 40 vjece

Jam 40 vjec,i martuar. Kam jetuar jashte dhe normal andej ishte e lehte te kishe te dashura.
Por nje histori me nje mami nga Tr nuk e harroj.E njoha se i bente like te profili im.Ishte e martuar.E lame te pinim nje kafe ne Tr te “** Cafe”,nuk po e them se eshte shume i niohur.U nisa pa pretendime,as makinen nuk mora.Nuk e besoja ca me priste.U ul,u takuam.Kishte nje elegance dhe bythe te rrumbullakta.Ishte e qeshur,po kishte emocion.
Biseda vazhdoi:
Po tani,cdo bejm? Ikim diku? i thashe…
-Jooo,tha ajo.Sot me vjen burri..
-Vetem 2 ore,i tashe.
-Ti spaske as makinen dhe ktu me njohin lagja po lëviza. Prit ketu,i thash
Dola te taksite nja 50 m me tej.Faktikisht Tr nuk e njihja mire,se jam nga qytet tjeter.Kisha si turp dhe ta fusja ne taksi,se mos e njihnin..
Nderkoh qe po flisja me taksixhiun,ajo erdhi me vrap te dera,hyri brenda!
Shoferi e kuptoi sikletin tone dhe tha: do ju coj nga Panorama.( nuk e dija fare)
Pas pak arritem.Aty kuptova qe ajo skishte hyre ndonjeher ne hotel,sepse u drejtua nga lexonte Recepsion…
Mosss! I thashe,hajde ketej mbrapa!
Hyme nga dera e pasme e motelit…
Hyme.Nisa ta puth,ta zhvesh…kishte turp dhe sdonte te hiqte mbathjet.
Nisa ta eksitoj.e ferkoja,e kafshoja..i lepija gjithe trupin..U eksitua keq,por sdorezohej..I futa gishtat ne pidh dhe nisa tu jap fort…u be ujjjjeee…Renkonte shume ” Ohhh…ohhhhh…uhhhhh…..ohhhj…..mjjjjafttttt!!!”
U prish….
Une jo.
E lashe pak…me breckat uje..po i vinte rende..
Pas pak fillova disi me force.e ktheva anash,ja menjanova breckat dhe i futa karin! U terbua! Nisa te pompoj ngadale,pastaj me shpesh.Renkonte shum dhe nga pompimi shkoi ne cep te krevatit,koka gati po i prekte ne dysheme! ” ohhh ohhhh…mjaffftttt ,te lutem mjaft! Ohhhhj oooooooooohhhhhhhhhhhhhhh!!!!!
….aty mbarova dhe une…
U veshem,mora tel taksine…ikem..
…kemi akoma kontakte,po pres takimin tjeter. .
Ju uroj fat!

Leave a Comment