Seks ne Mes Dimri

Dikur ne Dimer

Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin.
Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija.
Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj.
Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po lahej.
I hedh nje sy dhe shoh nje yll qe kenaqej me notimin dhe hedhjet e saj, poshte asaj ujevare, ku dielli i ngrohte ndriconte dhe nxirrte me ne pah hiret e saj.
Mendova te largohem e te le vajzen e bukur aty ne intimitetin e saj.
Bej hapin e pare te ike dhe degjoj nje ze:
Nuk te pelqen te lahesh, apo nuk te pelqej une?
Asnje nga te dyja nuk mund te refuzohet, i them.
Atehere , eja futu edhe ti ne rrjedhen e bukur te jetes , me thote ajo.
Erdha i them se me pelqen kaq shume te jetoj.
E keshtu kridhem nen uje si nje delfin i gezuar.
E ku kish me bukur aty nen ate ujevare te brishte , qelibar ku nderthurja me ate bukuroshe ishte aq hyjnore.
A te pelqen me thote, ajo.
Po, i them ketu cdo gje eshte me e bukur nga tjetra.
Kush, une apo ujevara?
Te dyja i them.
E keshtu nis perqafimi une nen kredhjet ne ate uje te kthjellet, ku deshirat e te dyve ndizen e ndizen.
Ajo kish nje trup plot hire, e filloj ta puth ne ato buze te embla si qershi, syte e saj si bajame me joshin pa fund tek puliten aq bukur nen puthjet e perqafimet e mia.
Harkoj duart rreth fytyres se saj e puth e ferkoj ne rreze te veshit, e vazhdoj te ulem e ulem, nje gjoks i bukur me del perpara, e mbush gojen time me te dhe vazhdoj ti lepij thithkat aq te ndezura e ngritura si petale qe sa vijne e hapen.
Ajo me ngjitet me trupin e saj dhe vetem ofshan embel jepi i dashur , keshtu vazhdo kaq embelsisht, se me pelqen.
Jam kaq i ndezur sa nuk rresht se lepiri cdo hapesire te trupit te saj e rreshqas nen gjoks, ne bel ne kofshe ne kembe, poshte gjunjve, i fua kembet e saj ne goje e i thith 2 gishtat e fundit te kembes , e vazhdj me duart e mia qe slene hapesire pa pushtuar, ngrihem dhe me gjuhe ferkoj rreze kofsheve te saj, e ngrihem e puth gjoksin e buzet e saj.
Duart e mia nderkohe prekin bythet e saj ne te gjithe ovalitetin e tyre.
Nderkohe qe puthemi ferkoj pjeshken e saj, ferkoj ate push te lehte qe me ben te dridhem i teri, e nderkohe dua te depertoj me gishta per te pare brendine e saj.
Ndjej ofshama dhe kafshime ne qafen time, buzet e saj dhe goja e saj jane nje zjarrr qe po me perpin.
Ulem edhe vete ne kerkim te shijimit te pjeshkes me gjuhen time, pushi i saj eshte kaq i bute sa nuk me pengon te futem brenda saj.
Nxehtesia brenda e kerkon kete, lepij e lepij ate furre te ndezur kaq shume e me duar vazhdoj te prek here lehte e here te terheq thithkat e saj, gjuha vazhdon te hyje thelle e me thelle , jam i gjithi nje vampir i eger, ndjej te me vij drejt gjuhes time nje nxehtesi qe rrjedh nga lpjeshka e saj.
Atehere sme mbetet tjeter vetem te ngre koken e te jap nje puthje plot pasion buzeve te saj te embla mjalte.
Ajo eshte ne forme e fillon te me lepije akulloren qe eshte ndezur e eshte pothuaj e ngrire ne 90 grade.
Une e ferkoj e masazhoj rreth qafes e shpupuris floket e saj me duart e mia qe gjarperojne kudo, shtrihen mbi gjoksin e saj dhe supet qe aq te bukura i ka te nderthurura me ate fundshpine kaq harkore e te bute.
O zot sa e embel qe je i them dhe e ngre te teren peshe mbi duart e mia.
I lepij pjesen egjoksit e poshte tij.
te lutem mos u zgjat me , te lutem me perpi te teren se vdiqa me thote.
Atehere me akulloren time rreshqas rreze pjeshkes se saj dhe me dy tre ferkime lart e poshte e kam bere te dridhet ne duart e mia.
Aman fute se u dogja me thote.
E aq embelsisht futem te shijoj kete perzierje akullore e pjeshke, sa pas shume e shume perzjerjeve aty brenda krijohet nje leng i embel nderthurur me nje llave vullkani qe ska mal ta ndale, jemi bere te dy kaq te bute e lehte sa ajo vetem me puth e puth pa fund.
Faleminderit i them per kete notim kaq te bukur qe me ofrove.
Oh, faleminderit ty i dashur qe dite te notoje kaq mire.
Dua te lahem nen ujevare por nje zile telefoni me zgjon dhe shoh qe isha akoma ne shtratin tim te bute.
Sa keq me vjen qe se perjetova realisht kete larje nen ate ujevare te bardhe e aq te bukur, natyrale.
Me kete ndjenje cohem nga shtrati dhe i drejtohem nje larjeje ne vaske, qe gjithsesi nuk krahasohet me ate qe enderrova.
Jeta ime vazhdon dhe une enderroj e enderroj ate notim nen ujevare.

Leave a Comment