Histori erotike 11

Prsh..do kisha deshir te ndaja me ju historin time..ishte dit shkurti po rija ne net si gjithmon kur me vjen nje sms ne fb ‘sa seksi qenke mi goc’..ikthej sms ‘ku epe ti le dlec’ ekshu nisi filluam te flìsnim ne fb ishte vertet king cuni me yll qe kisha par..nisi duke me ber komplimenta epropozime nejse po argetohesha tu be muabet se ishte ikendshem mbante shakan.te nesermen folem serisht ne fb.kte her me kerkoi nr.epo ja dhash se mendova ska asgje te keqe.me pyet ku rija dhe un ja dhash adresen esakt se mendova jemi ne dy qytete te ndryshem ska nga ta dij..kur me mer pas pak ne tel eme thot un po nisem tek ty dua tet tak.ilutem mos ta bej por me mbyll tel.njs uqetsova se mendova ska si tme gjej.kur mbas 30min me mer me thot jam posht pallatit tend kur dal ne dritare cte shoh ishte vertet aty..epo mendova ajt po efus ne shtepi pijm dicka bejm muabet ele te ik.skisha si ta lija jasht..hyn ne shpi ozot sa imir nga afer..u ulem nisem te bisedonim kur me afrohet me puth me ato buz te kuqe flak te embla ozot ctju them nuk arija ta besoja se po beja dicka te till…duke uputhur perfundojm ne shtrat marim dhe nje pije qe kisha ne shpi dhe epim te dy..fillon duke me puthur embelsisht me fryn leht ne vesh me fut gjuhen eme ben masazh ne qaf me gjuh..me puthje zbret dhe me posht me heq robat me duart etij me prek ne p..isha ber qull ulet dhe fillon tme puth etme bej llap un se lejoj por ai sme degjen vazhdon me lepin me fut doren brenda dhe pompon nderkoh me kafshonte leht ne p..ozot cfar kenaqesie..mepas filoj un ta puth eledhatoj ikafsoj leht veshin eputh nga gjoksi elepij ekafsoj leht post sqetullave anes hijeve posht kerthizes elepij rez kofsheve ai nis te renkoj oh me te madhe ia mar k..ne goj elepij nga bolet ia mar ne goj njeher njerin njeher tjetrin ai renkonte nga kenaqesia ma qive nanen me thosh..me pas me mer mi ve kembet ne qaf eme k…e fillon tme q..shpejt shpejt oh cfar kenaqesie ndrojm pozicjon disa her..duke me qir un mastrubohesha dhe arijm te dy ne orgazem..oh rash evdekur ne krevat..pim serish dhe ishim pothuajse te pir me kerkon qe ta bejm ne b…por kisha frik me thot shpirt mos ushqetso nese te dhemb dota lem..mar nje krem ebej gati..nis tja mar ne goj ka… deri sa behet ifort gur lyhem me krem dhe avash ma fut k..ne byth ozot dhimbje ekenaqesi pa fund..me qi..leht por un dìgjesha ithem me qi me fort bish qija ropt sa mir eqin me qinte fort me fuste dhe duart ne pi..dhe un arija orgazma te njepas njeshme..ter nata kshtu vazhdoi kemi fjetur bashk deri ne 10 te mgjesit kur ungritem ishim te raskapitur..ai iku dhe un ishkeputa lidhjet sepse ishte vertet ebukur por egabuar..un ekujtoj si dicka te bukur te vecant qe jeta 1her ta jep rastin ta jetosh..

Leave a Comment