qiva fort kusheriren

Pershendetje une do te tregoj nje histori te shkurt qka me ka ndodh mu.Isha vetem ne shtepi dhe papritmas ndegjova deren se po hyn dikush dhe kur dola ishte nje kusherir e imja ishte goxha pidh i mir dhe une e kisha ne qejf qe nje kohe te gjate per ta zene dhe i erdhi momenti,dhe po me thot mua a sjan tjeret ne shtepi,i thash jo nuk jan,per qfar te duhen i thash,jo tha asgje vetem erdha te rri pak,pse me mua a smund te rrish i thash,po tha si jo dhe u ulem dhe po bejm muhabet dhe mua papritmas kari mu ngrit dhe ajo e vrejti se une kam diqka dhe me tha sje mir? jo i thash mir jam dhe e bera zemren gur e i thash kur te shoh ty jam ne hall te madh,pse me tha ajo,i thash se kur te kam ty afer me ngritet shum kari dhe se kam qejf te bej sex me ty ajo me tha un ka koh qe e pres ket moment te jem vetem me ty dhe te bejm seks se une po kam qef kari jot me qi pidhin tim dhe filluam duke u puthur dhe ngadal u zhveshem dhe erdhi momenti te je fus karin ne pidh dhe ajo desh u qmend nga knaqsia dhe bertiste sa mundte thoshte te lutem ma derdh spermen brenda ne pidh dhe ja derdha pushuam pak dhe filluam perseri dhe ksaj here deshironte tja derdhsha spermen ne goj dhe ja plotsova deshiren por ne momentin qe ja derdha spermen dhe ja futa karin ne goj erdhi motra saj me e vogel qe i kishte vetem 14vjet dhe kur hyri ne dhom kur na pa ashtu mori te ikte por e ndalem disi dhe arritem ta bindim se nuk mund te duronim pa bere sex kur ishim pran njeri tjetrit por ajo tha une nuk i tregoj askujt vetem me nje kusht,kur e pyetem se qfar kushti,ajo tha,edhe une dua te provoj si eshte te besh sex,u mundova ta bind se ishte e re por me kishte qit kusht ose ta qi edhe ate ose do ti tregonte babit vet se motra e saj qe i kishte 17 vjet ka bere sex,dhe e mora dhe e zhvesha edhe ate dhe fillova te ja fus karin por kjo ishte virgjine dhe bertiste shum dhe filloj ti qitke gjak edhe kishte dhimbje dhe kerkoj qe tja nxirrja karin se smundte te duronte dhe tha qe te nesermen deshironte pprap sex se thoshte pom pelqen kari qenka mir kur pot hyn ne pidh dhe kshtu vazhduam edhe te nesermen deri sa ja prisha taman virgjinitetin keshtu qe sot e asaj dit un i qi dy motrat tash njera i ka 18vjet e njera 15vjet edhe kur te shkoj mi qi i qi dyjat meniher.

Leave a Comment