histori erotike 4

kaloja perdit ne shkoll dhe me sy gjysem te mbyllur shikoja gjithmon nje vajze qe shkembeheshim pothuajse dit per dit…mbase kishte dit qe e shifja dhe mbaszdite..shikimi ishte nga te dy sy me sy.kaluan ca koh keshtu dhe nje dit e shikoj me nje djal po keshtu neser pasneser shum here po me te njejtin person..mendova se e ka te dashur dhe nuk po e shikoja me,nje dit te bukur isha ne fcb dhe po shikoja profilin e nje shoku me vajten syt ke nje foto ku sihte ftyra e goces ne fjale..nuk ngurrova dhe e bera frend..nuk vonoi dhe ftesa ime u pranua..fillova ti flas te njihemi dhe i thash qe te shikoja dit per dit kr ikja per shkoll ajo mu pergjigj un nuk te kam pa asnjeher tha..aty mendova me vete sa budalla paskam qen krijoja iluzione kot..flisnim gati perdit dhe me tregoi nje dite qe nga ai cun ishte ndare…nuk ngurrova dhe e ftova per kafe..pranoi pa asnje hezitim..mas kafes flisnim ne tel dhe mbas ores 12 filluan temat intime.nga eksitimi i thash dua te takoj patjeter neser.mire me tha.mbas nje kafe iu drejtuam hotelit..pa hyre mir ne dere.filluan puthjet me epsh fillova ti puth qefen dhe ti lepij veshet ajo nga ana tjeter pershperinte me nje ze te leht dhe eksitues.e shtriva ne krevat dhe me trupa u bem nji.po filloja te zhvishja ngadal.puthjet e mija filluan te zbrisnin posht e posht fillova tja rrotulloja gjuhen ke thithkat e gjoksit dhe renkimet e saja filluan te shtoheshin.zbrita posht dhe po filloja ta puthja ne bark dhe me doren tjeter po filloja ta ferkoja anash pidhit..filloi te permendte emrin tim dhe te me thoshte po knaqem shummm.zbrita posht dhe fillova tja lepij fillimin e pidhit duke ja rrotulluar gjuhen ke thumbi..ajo nuk u permbajt dhe tha o shpirt te lutem shtrihu..filloi te me puthte gjith trupin dhe zbriti shpejt posht dhe ma mori karin ne goje ne te njejten kohe floket e saj te gjat me gudulisnin barkun.i thash boll se me bere sh keq..e shtriva dhe fillova tja fus karin ngadal ngadal dhe ajo duke renkuar ohhhhhhhhhhhh me cmende zemer je sh i mire ne shtrat..un filloja ta rrisja shpejtesin dhe renkimet e saj e kaluan maksimumin.me duar e grricja ne trupine saj..nuk doja te mabaronte kurre me pas e ktheva ne doggy style dhe ajo duke kapur fort jastikun dhe duke bertitur me te madhe..nje emocion wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Leave a Comment