dy shoqe qe qihen

para 2 vjetesh isha ne klas 8 rrija shum me 1 shoqe te cilen e doja si moter.shkoja shpesh te shtepia e saj dhe ajo vinte tek un.mbas shkolles 1 dit vajta te shpia e saj per tu futur ne net.ajo me tha rri pak vetem sa te bej nje dush ok i thash dhe u futa ne fb.njeher me shkoi mendja te hapja ndonje vid porno dhe ashtu bera .u eksitova shum dhe fillova ti hiqja rrobat.ne shpi skishte njeri per vec shoqes time erises.i vajta te dera e banjos dhe i thash me shkohet ne banjo .ajo e hapi deren dhe u habit kur me pa lakuriq .i thash ta provojm bashk si per her te par .filluam te putheshim ne buze filloi te me ledhatonte gjoksin nje nga gishtat ma futi ne vrimen e pidhit me dhembi dhe fillova te renkoj ishim te virgjera normal ajo mori nje kastravec dhe filloi ta ma fuste ne goj dhe un te njejten gje po beja me pas erdhi casti ku ai kastravec u fut ne pidhin tim ishte nje dhimbje e tmershme por edhe qef se po humbja virgjerin me shoqen time gjaku filloi te me rridhte. U tremba per momentin me pas erdhi radha e shoqes time te humbte virgjerin i futa gishtin e mesit si per fillim dhe me pas kastravecin qe me humbi dhe mua virgjerin ishte nje dit e bukur dhe e pa harrushme.

Leave a Comment