Qiva Kunaten

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.
Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot…ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te…nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten…e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.

Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte…i kishin dale format ne menyre perfekte…wwoowww u shokova nga bukuria e saj erdhi me takoi dhe me puthi…gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..
Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha…smu shqiten syte duke e pare…ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te zbuluar..nuk ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim..ate nate me cmendi fare kur me vinte prane…i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.
E fejuara me kerkoi qe nese esht e mundur ta merrja motren e saj dhe ta dergoja te flinte te ajo. ok i thash un dhe e mora ne tel qe do shkoja te ajo qe ta merrja…ok mu pergjigj ajo po te pres..shkoj te shpia e saj dhe trokas njeher por nuk ma hapi njeri deren dhe e hapa vete se nuk ishte e kycur..u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas degjoj zhurmen e dushit..mu ngjall nje epsh ne trupin tim dhe sreagova nje moment..po e prisja ne dhomen e ndenjes..papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me nje peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar qe mund te kisha ardhur…
O zot cfar trupi qe kishte…eshte cik e shkurter po bytha i dilte pothuajse fare..eshte bjonde me floke te drejta dhe shum te bukura…ne ato momente ktheva koken menjane dhe i thash po laheshe..po me tha i hodha nje uje trupit…se ke bezdi besoj me tha…un me vete cfar bezdie…me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur.. kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur..nuk e di nese e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur…
bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem… kishte nje gjoks aq te lezetshem..uuffffff me cmendi…me vete thash cpo bej se eshte kunata ime..nuk durova dhe u ngrita…i thash cpo ben kshu se me cmende…ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll deren…epo mbylle se gjith kete bukuri qe ke ti i bie te te ha fare…hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka…te vij i thash…ajo qeshte …se cpo bente po lyhej me krem…ajo bertiti hajde ne je burre…e hapa deren dhe cte shoh…
Uf pidhi i saj i rruar dhe shalet e mbushura me eksituan sa ska…ishte ndjesia me e mire ne bote…ndoshta fakti qe ishte kunata… kisha qire edhe femra te tjera por kete ndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute mo…un buzeqesha dhe i thash qe smunda te duroj dot me…ajo qeshi dhe me tha qe smund te behej ajo gje sepse diheshin arsyet…i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa te shijuar bythet…qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje…me ngjitej shpesh…kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te kari…nejse…sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur…
Me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj…lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash…vetem njeher se me ka hipur keq te te qi..i thash troc ju betohem…ajo donte me shum se un…sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zene jo ai ne pune se cme thoshte…e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre…ishte si nje enderr sepse po beja seks me kunaten…ajo u eksitua sa ska me…me kapi karin dhe me shtrengonte nga bythet duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate pidhin e rruar dhe te sapolare…ja lepija cicat dhe per ta cmendur e ktheva mbarapa dhe ja futa gjith epsh llapen nga bytha e deri te pidhi…per pak mendova se u cmend nga te bertiturat qe bente….me lepij bertiste me te madhe…me lepij me teper….un po cmendesha per vete nga bythet e saj…i kisha per here te pare perballe pa mbathe…
Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te madh do e fusesh ne pish tani…mu ngrit kari perseri dhe e shtriva ne krevat…ja futa karin…dhe fillova ti bej nje te qire ..po jo te qire…me kapi nje epsh dhe doja ta palloja fort si nje kafshe…e verteta esht qe ajo u cmend nga e qira…vetem bertiste si e marre…me qi me thoshte…e ktheva mbrapa dhe fillova ta qij ashtu sic e kisha enderruar me kohe…bythet e saj perplaseshin ne trupin tim dhe benin pllaq plluq pllaq plluq…oh cfare bythe qe kishte…me cmendi…butesia e bytheve te saj perplasej ne karin tim…deri sa me erdhi te prishem pas 45 minutave seks pa pushim…
E nxora karin dhe ju derdha mu siper bytheve…uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva…doja ta qija gjith naten vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motren e saj…ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime…un ju pergjigja qe eshte hera e pare qe qi me kaq epsh te cmendur nje femer…
Kurr skisha bere ashtu seksi me pare…u bera si kafshe…ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet…ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin…ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot…e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks…filluam te palloheshim…ajo bertiste si e marre po me qi kuanti…mua kjo gje me eksitonte me teper…me nxiste ta shkerdheja aq fort saqe degjoheshin pllaqaritjet e trupave tane perjashta…e ngrita ne kembe dhe ktheva nga mbrapa…ju luta tja fusja ne bythe por nuk donte…ju luta aq shum dhe i thash qe ishte hera e fundit qe po e bejme…deri sa ju mbush mendja…mu shfaq parajsa para syve…po fusja karin ne bythen qe kisha enderruar…ne bythen e kunates time…ja futa avash avash…deri sa te hapej tamam…bertiti dhe mu duk sikur do qante nga dhimbja..por papritur fillova te degjoj nga fjale qe po i pelqente me shum tani sepse po ndjente dhembjet…filloi te bertiste dhe tju them te drejten as 15 min skam qendruar dot nga vrima e ngushte e anusit ju prisha brenda ne bythe…ohhhh cfar kenaqesie …ohhhh kurre se harroj…kurreeee…mbaruam u veshem dhe dolem…tani sillemi si zakonisht…sepse ju betuam njeri tjetrit qe nuk do bejme me kurre asgje…un jam i dashuruar me te fejuaren time dhe jetoj i lumutr me te …por ate nate me mundi pasioni per kuanten

Leave a Comment