qiva komshien

gjithmon kam pas fixim te qij nje komshien time qe vinte gjitjmon per kafe,isha vetem 18 vjec por me nje fizik te llatarshem,ndersa ajo i kishte 27 vjec.vinte cdo dite e pinte kafe me mamane time.pidhi i saj cdo dite e me shume me terbonte,sidomos kur vishte pixhamat e bardha e te holla,qe dukej ne menyre te paster pidhi i mbuluar nga tangat.nje dite u zgjova ne mengjes e pash qe ne shtepi nuk kishte njeri,mamaja me kish lene nje leter e thoshte qe ishte nga xhaxhai me babin.dhe fillova te enderroja me sy hapur per nilen,komshien.gjoksi i saj i stermadh ma hiqte petllen.nuk zgjati a shume dhe trokiti dera.u cova per ta hapur dhe ishte ajo.miremengjes me tha,eshte mamaja?jo i thash ka dale nga xhaxhai per dreke me babin,por hajde ska gje.erdhi brenda dhe u ulem po shihnim tv.dhe i thash nese donte nje kafe,por me tha se e bente vete,eshte si e shtepise sone.dhe i thash ok.dhe me sy po ndiqja bythet e saj te qulleta qe levisnin ne rritem nga e ecura.kish veshur pizhamat qe me terbonin.me pyeti nese doja dhe une por i thash qe po vija te haja mengjesin njeher.dhe shkova ne kuzhine por rruga eshte e ngushte dhe me duhej te kaloja prapa kesaj.karri im preku bythet e saj te qullta dhe ajo e ndjeu potencen time,qendrova disa seconda aty por zemra me rrihte se nuk prisja reagimin e saj,pas disa secondash vendosa duart e mia ne belin e saj,dhe fillova ti ngjisja lart der te gjoksi i ngurtesuar,karri me ish bere dru fare dhe ajo e ndjente ne bythen e saj kete.per nje moment u largua dhe beri sikur nuk donte,por nuk me tha asgje.kur iku ktheu koken dhe pa karin tim te stermadh qe kish dal mbi tuta .u frikesova se mos u thoshte prinderve se me vinte turp,dhe iu afrova e i thashe se ishte dicka e momentit e sdo te ndodhte kurre me.por ajo me nje buzeqeshje eksituese me tha ,pse mos te ndodhe ?dhe me futi duart ne brendesi te tutave e me shtrengoi fort karrin qe ishte bere si nje trung me rrenje te thella.e kapi me te dyja duart dhe filloi tma thethinte.e fuste der ne fytin e saj.me pas e mora dhe e shtriva mbi krevatin tim dhe ia thithja ato cickat e medhaja ,me pas te barku .u eksitua aq shume sa me doren e saj e coi koken te pidhi qe flakeronte,me gjuhen time qe lepinte me rritem brendesine e saj e shkaterroi fare.gati sa te prishej.e ktheva ne doggy style ia rrasa karrin der sa ndjeu nje dhembje te llatarshme dhe uleriti.kjo po i pelqente ,pompimet filluan nje rritem me te larte,mes rrenkime me thoshte se kisha nje potence te jashtezakonshme dhe ndjehej e zoteruar nga une.me tha se donte tia fusja karrin tim der ne fyt,dhe ashtu bera,e gllaberoi te gjithin ne fytin e saj dhe ende nuk ngopej,deshironte qe te ja derdhja ne goje,ne fytyre,dhe deshira iu plotesua,fytyra e saj e lemuar dhe e bukur u qullos nga lengu i nxehte……endra u be realitet

Leave a Comment