histori erotike 3

ja nje djal 21 vjec qe quhem mariano jetoj ne bruksel prej 7 vitesh para 3 vitesh jam njohur me nje vajze ne shqiperi por patem shkenbyer vetem puthje te varfera nuk patem ber asnjeher sex bashk pas 1 viti ne u ndam sepse ajo me thoshte jemi karaktere te ndryshym dhe un vazhdova jeten time ne perseri shkova ne bruksel sepse ne shqiperi shkoja me pushime dhe mbas nje viti ne nje dit vere e shikoj ne plazh ne divjak ishte ulur me disa shoqe ne nje kaffe dhe aty afer shjkoi hulem me nje tjer tavolin i vetem e pash aji kishte vesh nje pal brek te kuqe dhe nje pal sitina te kuqe ma hoqi trurin sepse ishte hera e par qe e shikoja nudo kari mo bo dru fare mbas pak minutash ajo me pa dhe me thirri mariano ku je un i thash ketu po te kerkoj ty sepse je arsya jetes sime nuk e di as vet aty me dolen dy pika lot ajo erdhi tek tavoliona ime dhe mu hoth ne prer direkt kari dru ajo e kuptoi me tha mariano hajt shkojme ne det te them dicka shkuam ne det hym brenda uji na mbuloi mua karin dhe asaj vaginen aty fillova ti pucja gjoksin buzet i cova doren tek pidhi ajo me thoshte mariano do vdes dhe pa ty nuk jetoj i futa gishtin ne pidh me shum renkonte ajo fut koken ne uje dhe ma maerr karin ne goj ajo me pas me coi tek dhoma shoqes vet ne hotel ku aty filluam sa hyra ne dhom i hoqa breket e kuqe me ngadal ishte hera par qe beja dashuri me ate vajze i hoqa sitinat dhe filliova ta lepija nga buzet deri ne vagin ajo u eksitua shum dhe me pas filloi ajo me ma marr karin ne goj dhe un prishem ajo deshironte ta merrte speremen ne goj dhe ashtu veprova heren e dyt duke ja fut karin ne pith ajo vazhdoi te renkonte aty kapte fort jastikun dyshekun mua dhe e shtrongte forte me pas e qiva dhe ne byth ku aty ajo renkonte me te madhe aty ja derdha dhe spermen ne byth aty mbaroi dhe ajo dit per ne dhe tani ajo eshte e martuar me nje djal tjeter po persi kur shkoi ne lushnje me pushime ne gjithmon bejme sex i them nga tregime herotike adelia te duaaaaaaaaaaaa

Leave a Comment