Histori seksi: Shefi i burrit tim më mbushi…

Përshëndetje, dua të tregoj edhe unë historinë time, jo për tu hapur apo për të pastruar ndërgjegjen, por për të ditur më shumë reagimet tuaja.Kisha goxha kohë që njihesha me Erin pronarin 30 vjeçar të burrit tim. Disa herë që kisha rastisur ta takoj atë në prani të burrit shikimet e tij ishin shumë provokuese, por unë nuk i jepja rëndësi. Një ditë në një drekë të organizuar nga Kompania për të gjithë punonjësit unë isha e ftuar sëbashku me bashkëshortin.Unë dhe burri im ishim në të njëjtën tavolinë me pronarin e kompanisë, atë ditë në fak isha bërë kaq e mirë sa edhe burri atë ishte duke më thënë tërë kohës, unë qëllimisht kisha veshur një fustan të ngushtë që tregonte format dhe kishte dekoltenë e hapur. Sepse edhe pse jam 38 vjeçe për fatin tim të mirë gjenetikisht kam trashëguar një trup perfekt nga mamaja dhe tezja ime.

Shumë të pasme aspak celulit , gjoks të madh dhe nuk ishte hera e parë që bija shumë në sy për trupin time, disa herë më ka rastisur në rrugë të më shikojnë, por kurrë nuk ju kam kushtuar rëndësi. Eri ishte çun shumë i mbajtur dhe kishte një shikim mjaft provokues, gjithë darkën nuk mi ka ndarë sytë, mua filloj të më pëlqente, o zot thash me vete ç’po me ndodh kështu.

Disa here me këmbë ai më prekte edhe nga shalët, e unë nuk dija si të reagoja, të gjithë në tavolinë po më koplimentonin për pamjen time dhe gratë që ishin aty po me kërkonin llogari se ku isha rregulluar, pasi sipas tyre kisha dal një kukull e vërtetë. Ai herë pas here vinte buzën në gaz e në një moment më shkeli syrin.

Një momentë unë them aty në tavolinë, që dua të shkoj në tualet dhe burri im mblodhi supet duke thënë se nuk e di ku nodhet. Eri përfitoi nga ky rast dhe tha ta tregoj unë ku ndodhet më ndiq, pasi festa organizohej në oborrin e vilës së tij. Unë po e ndiqja atij po i shndrinin sytë. U afruam në banjo dhe ai më shtyu me forcë brenda dhe më puthi me zor.

Unë nuk po reagoja isha e habitur, ai vazhdoj të më puthë me pasion dhe duart i shkuan tek shalët e mija, ngriti fustanin më ledhatoi dhe u zhduk, pasi të gjithë do të kuptonin diçka nëse ai vonohej. Unë isha e habitur, kurrë nuk më kishte ndodhur kjo, s’dija çfarë të mendoja, gjithë natën isha e hutuar.

Një ditë tjetër unë shkoj tek puna e burrit, dhe teksa marr ashensorin ai më kishte pare dhe hipën dy kate më lart, edhe aty më futi duar më puthi dhe më tha që po digjem për tyyyy… Fillova të largohem nga burri dhe ta kem mendjen tër kohës tek pronari i tij. Ai ishte 30 vjeç dhe nuk e dija nëse kishte familje apo jo, e ndërsa unë 38 vjece, kisha edhe një vajzë që ishte në kolegj. E tmerrshme mendoja me vete unë jam nënë e një vajze dhe po merrem me aventura të tilla, nuk më linin mendimet për Erin, kur kujtoja atë më kapte pasioni si adoleshente… kështu kaluan disa ditë

Pas dy muajsh burri im ishte në Itali për punë. Kur vjen darka troket dera dhe shohë nga syri magjik, ishte Eri. Unë shtanga, isha e vetme në shtëpi, e hapa dhe i buzëqesha, aty e ndjeva se më kishte marrë malli. Kam ardhur për ty me tha, mbylli derën dhe më dhuroi një puthje të zjarrtë, këtë radhë ju përgjigja edhe unë, nuk mund të rezistoja…

Sapo unë u largova pak ai me kapi për flokësh dhe me tha mbylle, qetësohu tani, je e imja, jemi vetëm bashkë, këtë kemi dëshiruar prej kohësh, burrin tënd qëllimisht e kam nisur me punë në Itali, vetëm e vetëm që të takohesha me ty, dhe filloj të më puthë dhe të mi heq rrobat si i çmendur. Shumë kohë kisha pa provuar atë emocion, ju dhashë dhe të dy kaluam një natë të paharrueshme. Ai ka shijuar gjithë trupin time dhe dukej i kënaqur e shumë i lumtur.

Ne vazhdojmë të takohemi gjithmonë, kemi edhe ndjenjë për njëri tjetrin , por unë për hatër të vajzës nuk mund të ndahem nga burri im. Eri i ngarkon burrit tim tani detyra që janë sa më larg qytetit tonë dhe vjen e bashkë kalojmë net të çmendura, bëjmë seks e flasim pa fund. Ai më thotë se tani ja e tija dhe se duhet që gjithmonë të bëj atë që ai dëshiron… Ja pra ditën i jep urdhra burrit e natën mua…

Leave a Comment