Histori seksi: Komshiu më … vazhdimisht, është i uritur për seks

Unë jam një grua 35 vjecare e martuar që 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re. Sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës.

Njëri nga ata qysh ditën e parë kur u takuam ne ashensor mi nguli sytë duke ma skanuar tërë trupin nga koka deri te kembët dhe duke lepirë buzët e veta, dhe kjo ndodhte cdo herë që më takone. Me këto gjëste ma beri me dije që po e qmendëte trupi im i formësuar mire pasi qe ateher kisha 2 vite martesë dhe ende nuk kisha lindur femijen. Edhe pse nganjeherë me ikte mendja dhe e paramendoja kojshiun tim 28 vjeqar mbi trupin tim duke me shqyer te tëren por unë e injoroja sepse isha rehat me burrin tim si ne shtrat ashtu edhe marrdheniet tjera me nje fjale deri ateher kishim një jetë të lumtur bashkëshortore. Por një ditë ndodhi ajo që nuk e prisja kurrë nga burri im… Ai eshte biznismen dhe ka nje firme private, si menagjer I firmës ai normal që ka kontakte me njerëz te ndryshëm per pune biznesi dhe njëra forme e kontaktit që ai e praktikon është me internet, saktesishtë me “Skype”.

Një natë teksa po bëhej gati që të shkonte ne nje takim urgjent kishte harruar Skype-n hapur dhe kur mua mu desh te hyja ne Msn te flisja me familjen time, duke tentuar ta mbyllja Skype-n pasi qe kurre nuk I fusja hundet ne bisedat e tije… rastesishte ne Skype e lexova shprehjen “Ok zemër, nesër atje m’ki…” dhe kjo me beri kurioz qe ta lexoja tërë biseden. Cka të lexoja… burri im kishte biseduar me nje sekretaresh të një partneri te tije në Shkup. Nga biseda e kuptova që ai njihet me të që një kohë te gjate dhe me e keqja kuptova së ata dy po ndanin edhe qastet intime së bashku gati qdo herë që burri im udhetonte ne Shkup. Kisha humbur e tëra, nuk dija se qka të beja… lloj lloj mendimesh me vinin ne kokë, nuk e besoja se si burri im mund të bënte seks me nje femer tjetër kur I kishte të gjitha tek unë.
Nga te gjitha gjërat që më shkuan ndermend se si mund ti hakmerrësha per këtë tradhëti më shumë mendja me shkonte që ta tradhetoja edhe unë dhe këtë e vendosa.

Kur ai u kthye ne banesë ma vonë unë po bëja se nuk po dija asgjë dhe po sillesha me të krejt normalishtë. Sapo u ul ne divan per të parë TV më tha, “zemër si duket edhe nesër do të duhet ta thërrasesh Norën (motren time) që të vijë te flej këtu sepse mua edhe nesër do me duhet te shkoj ne Shkup per punë biznesi dhe do të më duhet flej atje nesër”. Kjo nuk ishte hera e parë që ai kalonte natën jashtë shtepise kur kishte takime “te rendsishme” biznesi dhe unë kur ai nuk është këtu ose shkoj flej tek prinderit e mijë ose e thërras motren time Noren që te flej me mua. Nora është 24 vjeqare dhe ka një lidhje me një djalë nga Prishtina dhe per kete gje e di vetem unë ngase është shume e lidhur me mua dhe mi tregon te gjitha. Unë tanime po planifikoja se si ta kurdisja punen që ta beja atë që po me sillej nëper koke, të beja seks me kojshiun tim të uritur për pidhin tim. E mora ne telefon Norën dhe I thash tregoji mamit dhe babit se nesër do vish te flesh tek une sepse jam vetem, gjithashtu ja bëra me dije se mund të linte ndonje takim me bukuroshin e sajë.

Te nesermën gjith ditën po endesha neper dhomë duke menduar nese duhet apo jo ta bëjë këtë gjë, por inati per tradhetin e tijë nga njera anë dhe nga ana tjetër deshira ime per ta provuar karin e uritur te komshiut me bërën që të vendos me lehtë. Kur u bë ora 5:20 po veshtroja nga dritarja te shihja kur komshiu im te vinte nga puna që te dilja ne koridor dhe ta ftoja qe ne mbrëmje te vinte tek unë ne banesë, dhe kështu ndodhi.

Une kisha dal ne koridor kinse po e pastroja deren e hymjes dhe po veshtroja në mos mund te me shihte ndokush tjeter, kur ai u ngjit afer derës sime unë ia kisha kthyer bythet dhe po bëja sikur po pastroja pragun. Ai u cmend nga ajo pamje dhe meniher filloi te lepihej… kur u afrua afer une u qova ne kembe dhe e pershendeta, -tung kojshi, aa je lodh hiq? Ai sikur nuk e priti kete nga une nje kohe mbeti I shtangur dhe menzi ma kthej… -Jo jo kojshike, ti a je lodh? Atëherë pa ia kthyer fare pergjigjen meniher i thash, -Kojshi nëse don sonte mbas ores 11 mundësh me ardh te unë në banesë, ta qet kojshikja një kafe se jam vetëm. Kur ai i degjoi këto fjale vetëm sa nuk i rat ë fikt nga gezimi, nuk po besonte se po I degjonte këto fjalë nga goja ime. Duke belbëzuar me tha, -Po kojshike mezi po pres me ardh me ta pi ni kafe. –Ok I thash, ik tani dhe të lutëm mos I trego askujt, ama hiq askujt. –Jo mos ta ndin hiq kojshike. –me tha ai dhe fluturoi shkalleve pasi qe e kuptoi fare mire se per qfarë në të vërtetë po e thirrja. Kah ora 8 ne mbremje në banesë erdhi Nora dhe asaj I thash ta thirrte të dashurin kah ora 10 qe të vinte ta merrte dhe te shkonin ne nje motel te kalonin naten se bashku. Nores nuk I tregova gje per planin tim dike I thene se kete po e beja vetëm për të dhe se unë një nate mund të fleja vetëm pa problem. Nora u gezua shume nga kjo surprizë e imja ngase ajo i kishtë mundesit shumë te kufizuara nga familja dhe nuk mund te takohej me te dashurin kur te donte ajo.
Në ora 10 pasi e përcolla Noren fillova ta përgadis vendin per ta pritur kojshiun tim. Bera nje dush dhe I vesha te brendshmet e mija provokuese që mi theksonin shum mire format e cicave dhe te bytheve, ndërsa sipër vesha nje fustan të shtëpisë I cili ështe paksa I hapur tek pjesa e gjoksit.

Në ora 11 fiks ra zilja dhe kur e hapa derën komshiu meniher u fut brenda pa pritur qe ta ftoj unë duke u drojtur mos po e degjonte a po e shihte dikush para derës sime. Edhe ai ishte pastruar, ishte rruar dhe parfumosur jasht mase… Une pasi e mbylla derën mire me qels, e drejtova kojshiun per ne dhomen e ndejes duke I thene ulu lëshoje TV derisa kojshikja ta qet kafen ty. Ai u ul mirepo nuk e kishte mendjen tek TV dhe ne qdo second po shikonte nga une sepse si dukej akoma nuk po besonte se kjo po ndodhte vertet. Une shkova ne kuzhine qe ishte e hapur dhe shihej nga vendi ku ishte ulur kojshiu, dhe po beja gati per te qitur kafen, kur e ktheva koken pas kojshiu tani me haptas po lepinte buzet duke veshtruar bythet e mija, e ne ate moment duge buzqeshur I thash, -qka ki oo kojshi, qka je ka kshyr ashtu? Dhe ne ate moment u ula per te marr diqka qe me ra ne toke duke ia kthyer edhe me mire bythet atij dhe per nje moment kojshiu me kapi per bythesh sikur nje dem I terbuar sa qe me trembi shume, – Ahhh kojshike bre, m’kallen bythet e tua, qdo nat enderr po I shoh dhe po lagem kur I paraftyroj. Në ate moment gjithqka u be e hapur dhe une si me gjysem zeri I thash, -Ja ku I ke kojshi, sonte jan tuat… këto fjale e ndezen ate dhe kur u ktheva perpara e pash ne sy e mu duk se edhe syt filluan ti rrjedhnin sperme nga gezimi. Në atë moment ma shterngoj edhe me shum per bythesh sa qe me dukej se donte ti shkulte nga vendi. Meniher me puthi dhe ma shtini gjuhen deri ne fyt sa desh ma nail frymen. –I eksituar me kapi me qoi lart me te dy duart dhe me tha lere kafen e hajde knaqemi niher. Ne ate moment une u qlirova totalisht duke ju bindur urdherave te tije.

Meniher me vendosi ne divan dhe u gjuajt mbi mua duke me perkdhelur dhe lepire ne qdo pjese te trupit tim, ndersa une fillova ta ferkoj Karin e tije I cili ishte fryq aq shum. Pas 10 minutash puthjesh e perkdheljesh, me qoi ne kembe dhe ma deshi fustanin nga posht lart, dhe kur I pa te brendshmet e mija vetem sa nuk u derdh nga eksitimi, u lakuriqua dhe vet dhe mu gjuajt edhe nje here duke me kafshuar ne qdo pjesë të trupit, kjo gje me eksitoj aq shume sa që më as nuk me shkonte mendja tek burri, e as nese kojshiu mund te me lente ndonje shenje dhembesh ne trup, u bera edhe une si e qmendur dhe u vendosa siper tije duke e kafshuar neper gjoks, neper bark deri sa arrita tek kari I tij I cili tani me vetem kishte filluar te lagej ne maje, menjeher e futa ne goje dhe fillova ta thith si e qmendur, vetem u llotullova pak dhe e vendosa pidhin afer fytyreës së tijë. Ai vetem e largoi pak vijen e brekeve dhe meniher e rrasi gjuhen ne pidhin tim te ndezur tashme, e thithte aq mire sa qe nga kenaqesia shpesh e harroja karin e tije. Pas 15 minutash ne poziten 69 nderruam pozicjon dhe duke mi hequr breket me pyeti nese jam me mbrojtje, sepse deshironte qe te provonte gjithqka me mua. –Po zemer jam me mbrojtje bej qka te duash, mbushma pidhin… Kjo e kalli krejt, dhe menjeher mu gjuajt permi duke ferkuar se pari Karin e tije neper buzet e trasha te pidhit tim te lagur, ndersa me njeren dore me ferkonte gjinjet. –Ooo fute ma shpejt zemer se u kalla, -e luta une! -Duro pak zemer, une kam duru qe 3-4 muaj, kam vujt per ket moment, dhe akoma pa e kryer fjalen ma futi menjeher te terin duke me shkaktuar njefar dhimbje te vogel e cila pas disa pompimeve te shpejta u zhduk dhe u kthye ne knaqesi te papare… –
-Ohhhh ashtu zemer ashuuu, knaqma pidhin, knaqe kojshiken… bertisja nga knaqesia e ai vetem po me pomponte pa nderpre gjithnje duke e shpejtuar ritmin deri sa erdhi ne kulm, duke bertitur me tha, -t’musha kojshike, ta musha pidhin… -Mushe kojshi, musheeee. –keto ishin fjalet e mija gjatë momentit te shkarkimit te sperms se tije ne pidhin tim I cili perjetoi orgazem ne kontaktin e pare me spermen e tije te nxehte. Ne kete moment te dyve na u turbullua pamja, ai u shtri anash meje dhe une u shtriva mbi të duke e puthur leht dhe duke I peshperitur ne vesh se me kishte kënaqur kari I tijë dhe se po ta dinte qysh moti do bëja seks me te, e ai me tha se kishte ber seks me femra më të reja se vet por asnjeher nuk e kishte provuar me nje grua të martuar dhe asnjeher nuk kishte bërë seks pa kondom e as që bëhej fjalë që të kishte mbushur pidhin e ndonjërës me spermen e tijë e kjo per te me bente mua të veqantë. E pyeta nëse masturbonte ndonjëherë duke me menduar mua… -Po zemër sa herë që te takoja në koridor nuk mundja te rrija I qetë pa I mshu me dore tu e menu trupin tend, bythet e tua. –me tha ai. Dhe keshtu teksa po I peshperisnim njeri tjetrit ne vesh dhe po putheshim leht kur ktheva koken pash se kari I tije prap ishte ngritur si ne fillim I gatshem te shqyente qdo gje qe I dilte perpara, e kjo pamje disi me eksitoj edhe mua. Menjeher shkova ne banjo dhe e pastrova pidhin nga sperma e kojshiut dhe kur u ktheva ai po me priste me padurim. Iu afrova e kapa per kari dhe e trehoqa drejt dhomes time te gjumit, doja t’ia jepja kënaqësinë që te me qinte ne shtratin e madh qe deri në aë qast e kisha ndar vetem me burrin. Sapo e shtriva aty meniher ja afrova pidhin ne fytyre dhe Karin e tije fillova ta lepija si e qmendur deri sa te dy u bem totalisht gati per aksionin e ri.

Tani ishte rradha ime qe të tregoja aftësitë e mija ne seks. Ai po qendronte I shtrir ne shpinë ndersa une kalërova duke u ngulur e tëra në karin e tijë dhe fillova te ngulësha e të shkulesha në fillim më ngadal por gjithnje duke shpejtuar ritmin, nderkoh qe po ngulesha në Karin e tijë gjithnjë po pëshpërisja fjalë seksi duke I thene, -ta hengsha karin zemer, qima pidhin, mbushma pidhin, ejt. Ai her pas here mbyllte sytë nga kënaqësia ndersa duart I kishte vendosur her ne cicat e mija e her ne belin tim duke me ndihmuar keshtu te mbaja ritmin e pompimit, ndonjehere ngulesha e tera ne kar dhe ndalesha me pas filloja të perdridhesha ne kar sikur te ishte I ngjitur per pidhin tim e une te mundohesha te shkulesha, e kjo gje e kalli krejt kojshiun I cili me nuk po duronte dhe me shkuli furishem nga kari I tije dhe me ktheu nga mbrapa duke mi shtrydhur fort kukat, dhe duke me treguar se sa here e kishte imagjinuar kete pozite. Tani ai filloi te me qinte nga mbrapa dhe teksa po me qinte me kishte ngulitur thonjet e tij ne bythet e mija te medha sa qe me dhkaktonte edhe dhembje, e ndonje here me kapte per flokesh nga mbrapa duke me terhequr aq shume sa me afronte tek fytyra e tije dhe me kafshonte veshin dhe qafen, kjo gje me kalli krejt dhe nuk munda te permbahesha nga kënaqësia, dhe u derdha per së dyti herë ndersa ai akoma po vazhdonte pompimin nga mbrapa sikur nuk dinte te ngihej me kete pozitë. –Ahhh kojshike me knaqe bre, ma knaqe Karin, ti hangsha bythet krejt –peshperiste kojshiu, ndersa une tashme isha bërë si pulë duke pritur goditjet e ashpra të karit te tije qe si duket po ma dermonte brendesine e pidhit tim te qullur… Kojshiu nuk dinte te lodhej, ndersha mua filluan te me dridheshin kembet nga seksi I gjatë. Ai filloi qe herë pas here ta nxirrte nga pidhi dhe e ferkonte mes lugines se bytheve te mija te medha, pastaj prap e fuste brenda, e pasi e beri disa here keshtu ne fund e futi brenda dhe e shpejtoj ritmin e pompimit ndrsa mua me nuk po me mbanin kembet dhe u shtriva e tera ne shtrat por ai pa e hequr fare Karin nga pidhi im u shtri mbi mua ashtu nga mbrapa dhe akoma po me pomvonte dhithne e me shpesh, deri se me peshperiti ne vesh,

-Zemer do te derdhem, ku deshiron te derdhem?, – Ne pidh prap te lutem, mbushma prap loqka jeme se e kishe si mjalt, mushma pidhin loqk, I thash une nga kenaqesia dhe nga gëzimi. Dhe teksa po gjemonte si ndonje dem I terbuar me mbushi prap me spermen e tije te nxehte e cila edhe ksaj here me beri te derdhesha edhe une… dhe ashtu mbeti I shtrir mbi mua pa e hequr fare karin nga pidhi im. Ndenjem nje kohë ashtu të shtrir duke mos folur asgje, më pas shkuam te benim dush se bashku ku duke e ferkuar njeri tjetrin u eksituam prap dhe ashtu edhe aty e beme nje. Pastaj e luta komshiun qe të ikte nga banesa ime sepse ndihesha e dermuar nga seksi I tije, por edhe shume me e kenaqur se me burrin tim.
Ai me luti disa herë që të flinte tek une duke me thënë se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund të rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe këte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte më te vinte tek une per seks ngase mund të me shkaktonte problem me burrin për të cilin I thash se e doja shumë dhe se po ta zbulonte ai se e kam tradhetuar do te na vriste të dyve…

Dhe kështu paksa I merzitur duke me puthur edhe dy-tri here deri ted era e hymjes me tha, -Kojshike faleminderit shume, këtë nuk do ta harroj kurrë, kjo ishte nata me e bukur e jetës sime. Dhe kështu e percolla kojshiun tim të uritur per seks, me të cilin kjo kishte qenë hera e parë dhe e fundit pasi që më nuk mund të rrezikoja edhe pse jam e bindur se burri im kurr nuk do tem und të me kënaq ashtu.

Leave a Comment