HISTORI NGA LIQENI

Dua te tregoj nje histori qe me ka ndodhur ne korrik te 2003-tes.

Une punoja me nje organizte te huaj perkthyes dhe kam dy shoke nga shkolla e mesme por te cilet ne vitin 2000 paten shkuar ne Londer per studime. Nga mesi i korrikut vijne per pushime ketu dhe pas disa ditesh vendosem te shkonim diku te dilnim dhe pas disa diskutimeve vendosem te shkonim ne liqenin e Badovcit qe ishte shum terheqes, me makinen time.

Marrim me vete pije dhe disa shishe smirnoff si dhe grillin per te pjekur mish. Pasi arritem vendosemi ne nje skaj me larg njerezve tjere pasiqe na pelqente te bisedonim lirshem ngase shoket kishin shumecka te flisnin per jeten ne Londer dhe studimet.

Aty kah mesdita shohim 3femra qe afrohen mjaft afer nesh ne breg. Ngase ishin afer dukeshin mjaft mire teksa filluan te zhvisheshin ne nje menyre qe mu dukej teper provokative ngase benin zhurme dhe nguceshin duke goditur njera-tjetren sikur kerkonin te terhiqnin vemendjen tone. Dhe natyrisht ia arriten qellimit. Neve na u nderprit biseda ne mes dhe vetem shikonim ne drejtim te tyre dhe kenaqeshim me lojen e tyre.

Ato u zhvishen dhe u futen ne uje. Pas kesaj edhe ne shkuam te laheshim por ne u futem me thelle ne liqe. Pas kesaj une dola e pari dhe shkova te makina dhe mora grillin dhe gjerat tjera dhe nderkohe edhe shoket dolen nga liqeni. Une prita gjersa edhe vajzat dolen nga uji dhe me pretekst se nuk kisha shkrepse shkova dhe iu kerkova nje. Ato i gjeta duke u fshi me peshqire te tyre dhe gjithmone duke u qeshur me priten shume mire dhe une mora shkrepsen dhe ndeza qymyrin per grill. Nderkohe, ua ktheva shkrepsen dhe ne shenje falenderimi i ftova te vinin te grilli per te ngrene mish.

Ato ne fillim nuk pranuan, por me vone gjersa mishi po piqej i pashe tek vinin. Te tria u prezantuan dhe ishin studente ne universitetin e Prishtines. Mandej une nxora edhe smirnoff-in dhe te gjith filluam te hame…mishi ishte i shkelqyer ngase une dij shum mir te pergadis ushqim dhe shpesh beja barbecue. Vajzat ishin mjaft te kenaqura nga shoqeria jone dhe me meqe smirnoff po mbaronte jashte bente gjithnje e me vape e nen cadren tone atmosfera behej gjithnje e me HOT. Pasi ngreme dhe pime pothuajse krejt c’kishim dy shoket kapen si ne shaka dy nga vajzat tjera dhe u larguan per te hyre perseri ne liqe. Une mbeta vetem me vajzen tjeter e cila quhej Yllke e cila sikur te ishte e sterlodhur nga zhurma dhe atmosfera qe beme u mbeshtet tek krahu im. Une nderkohe perfitova nga ky gjest dhe i dhashe nje puthje te lehte ne buze. Ajo reagoi ne cast dhe u ngrit dhe si te ishte frikesuar u nis me vrap nga mali. Une ngarenda pas saj.

Edhe pse isha shume mire nga kondicioni ajo po ia delte tia mbathte tutje nga une permes shkurreve duke leshuar nje ze thirres shum joshese per mua. Me ne fund e arrita dhe e kapa nga krahu dhe nga shpejtesia e vrapit ajo u rrezua dhe ne cast ia arrita ta mbertheja ne krahet e mi te gjate dhe ajo ra mbi mua derisa une rashe ne toke ne ate menyre qe ajo te mos lendohej. Ishte vertete nje ndjenje e pashijuar me pare dhe floket e saj te gjate me mbuluan te terin(ishte zeshkane sy magjike dhe shum tipare te bukura, veqmas trupin e kishte shum seksi). Ne cast filluam te putheshim gjate dhe duke levizur me gjuhet tona sikur donim tia mernim frymen njeri-tjetrit. Ne moment u gjenda permbi saj dhe ngase ishte vetem me rroba larje ishte shume e lehte per mua tia largoja nga trupi dhe fillova tia lepij thimthat.

Ajo filloi te leshonte klithma lezeti dhe me pas u gjenda ne mes te kembeve te saj. Pidhin e kishte shum mire te rruar kishte lene nje vije ne mes te pidhit te parruar si te ishte e porositur nga une. Fillova tia lepij klitorisin ajo me nuk permbahej dot dhe levizte me trupin e saj duke ngritur barkun lart e posht. Une doja ta shpija ne cmendi dhe nuk ndalesha se punuari ne pidhin e saj qe kishte filluar te lengezoje panderprere. Ajo se fundi arriti te ma largoje koken me duart e saj dhe kerceu dhe me kapi nga beli dhe futi duart brenda boksericave te mia dhe filloi te luante me karin tim qe ishte duke u ngrehur gjithnje e me shume. Pastaj une i largova ato dhe ajo e futi te terin ne goje. C’fare ndjenje. Filloi te ma thithte ne nje menyre qe asnjeher me pare se kisha pare. Lozte shume mire me te duke e rrotulluar gjuhen ne te dhe duke levizur anash ne karin tim te cilit iu ishin fryre damaret sikur donte te pelciste nga casti ne cast. Ajo ishte vertet nje eksperte ne kete pune.

E fuste te terin ne gojen e saj dhe me kafshonte mu ne rrenje te karit duke me bere te dridhesha i teri nga kenaqesia. U ngrit dhe mu ul ne preher. Une e kapa nga beli dhe ia rrasa fort. Ishte shum e mire kishte nje pidh shum shum te mire tejet te ngushte dhe fillova te pompoja gjithnje e me shume force. Ajo renkonte renkonte dhe levizte ne karin tim me levizje ritmike ndersa me duar mbahej te gjoksi im. Keshtu vazhduam dhe per shum kohe. Ajo prishej shume shpesh por une jo. Leshonte klithma me theriste syn me knaqe, shpirt te dua keshtu, me fort me fort me qije me behej sikur donte te qante nga kenaqesia. Me ne fund e ktheva mbrapsht dhe i hyra doggy. Uh sa e mire ishte nga pas. Me nje prapanice tejet sexy dhe fillova te pompoja ne pidhin e saj i cili ishte i teri i skuqur dhe qullur.

Me ne fund u prisha dhe une dhe ia drejtova karin kah gjinjte e saj duke ia lyer tere gjoksin nga sperma qe doli tejet furishem nga gryka e topit tim qe ishte ngrehur ne maksimum. Donim ta vazhdonim kete pune per kushedi edhe sa kohe po, shoket nderkohe ishin kthyer dhe filluan te na therisnin emrat. Ne vishem rrobat e larjes dhe dolem. Ishte vertete nje ndjenje jo e mire gjersa ata na shikonin me nje sy domethenes, vecmas kur u nisem per ne qender me makine ku tere kohes talleshin me ne duke thene se ishin frikuar mos na kishte zene gjumi, se donin te lajmeronin policine etj etj. Keshtu ne kaluam shum mire me studentet per dy jave rresht. Pothuajse cdo mbremje dilnim bashke dhe ndaheshim vetem kur shkonim ne motelet ku kalonim kohen tjeter mmmm… Pastaj erdhi koha qe shoket te iknin dhe I percollem gjer ne aeroport. Vajzet e tyre filluan te qanin.

Sigurisht ishin te pashpresa nese do te shiheshin prape me ta ndonje dite. Yllka me mbante fort nga supi. Ndoshta kishte frike se dhe un do te ikja, por jo. Ne kishim nje lidhje gati 1vjeqare dhe ….. u ndame. Tani shihemi me rralle. Vetem kur vjen koha per liqe hehe. shpresoj te ju kete pelqyer

Leave a Comment