Fantazi erotike

Ecja e saj e shkujdesur neper shi terhoqi vemendjen nje djali qe kishte parkuar makinen para librarise dhe po priste dike te dilte nga libraria .

Ashtu e shkujdesur u fut brenda ne librari dhe u drejtua drejt rafteve te librave .

Ai nuk mundi te rrinte me ne makine .I shkoi pas .Beri sikur papritur edhe ai ishte i interesuar per librat qe rrinin ne rafte dhe prisnin qe dikush me ne fund ti merrte e ti shfletonte .

Mori nje liber te trashe , e hapi dhe po bente sikur po lexonte titullin dhe autorin .Ajo nuk e kishte vene re qe ai po e ndiqte me sy .

Ajo iku nga ai raft dhe u drejtua drejt nje rafti tjeter .Te njejten gje beri edhe ai .

Iu afrua aq shume sa mund te ndiente parfumin e saj epshndjelles .Nuk mundi te rezistonte dhe i foli .

Ajo kthehu pak koken dhe me nje buzeqeshje te shkujdesur iu pergjigj.Po kerkonte biografine e nje aktori .Ishte e dashuruar me biografite e njerezve te famshem .

Filluan te bisedonin per libra te ndryshem .Kaluan ashtu 30 minuta dhe ai harroi perse ishte ne librari .

Ajo e gjeti librin qe kerkonte dhe i tha se i duhej te largohej.

Duke u drejtuar drejt deres degjoi nje ze .-Me falni zonjush ,si quheni ?

Ajo u kthye dhe pa po te njejtin djale qe kishte biseduar pak me pare .Ia tha emrin .

Ai nuk mund te rezistonte pa i dhene numrin e tij te telefonit dhe i tha se priste telefonate nga ajo .

E mori copen e letres ne te cilen ai shkruajti numrin e telefonit dhe po e shtrengonte fort ne dore sikur donte te mos i ikte .

Zemra po i rrihte fort nga emocionet e momentit.U largua duke pohuar lehtas me koke se do ti bente telefon .

Kaluan 2 dite dhe ajo u kujtua per djalin qe i dha numrin e telefonit .Ngriti receptorin dhe filloi te formonte numrin .

Zilja ra 3 here dhe me ne fund nje ze u degjua pertej linjes tjeter .Ishte ai ze ,ai djale qe ajo takoi ne librari .

E lane per tu takuar tek bari prane parkut te madh ne qender te qytetit .

Ajo po mendonte se cfare te vishte per takimin e pare .Mori ne dore te brendshmet e saj por nuk vendoste dot te vishte ato te kuqet apo rozet me fjongo te vogla te bardha .

Jo se te brendshmet kishin shume rendesi ne takimin e pare por ajo ishte shume e kujdesshme ne zgjedhjen e veshjes te saj si te brendshme apo te jashtme .

E vendosi .Veshi te kuqet .I pelqenin me shume te kuqet dhe e benin te ndihej me sexi pavaresisht se vetem ajo e dinte se cfare ngjyre ishin .

Mori ne dore parfumin e saj te preferuar dhe filloi ta hidhte ne gushe e mbrapa vesheve .E sperkati ne ajer perfumin ne menyre qe parfumi ti binte edhe ne floket e saj te zeza pis .

U vesh dhe me shpejtesi doli nga dera e apartamentit te saj .Ishte 15 minuta larg vendit te takimit .Po binte shi perseri .

Hipi ne makine dhe nis drejt vendit te takimit me djalin qe takoi ne librari .Arriti aty pikerisht ne oren 9 ashtu sic sic e kishin lene takimin .

U fut brenda dhe ne banakun e barit vuri re djalin qe po e priste .Ai po thithte nje cigare dhe po formonte rrathe ne ajer me tymin e cigares .

Ajo qeshi lehte duke ju afruar .-Mirembrema !:-i tha duke u ulur ne stolin e barit prane tij .Porositi nje martini te bardhe .Ai po pinte xhin .

Nen dritat e zbehta te barit ajo dukej shume seksi.Parfumi qe kishte hedhur filloi po e ngacmonte djalin qe kishte takuar ne librari para 2 ditesh .

Ndenjen aty gati 2 ore dhe biseduan gjate .

Ambjenti i erret dhe dritat e zbehta e te verdha ngjallen tek ajo deshiren per seks .Shikimet e tij provokuese e ngjallnin me shume deshiren e saj .Zeri i tij po ashtu .

Edhe ai po ndihej njelloj .Syte e saj e tregonin qarte eksitimin e saj .Parfumi i saj po e ngacmonte me shume .

Pa hezituar ai e shpuri dorentek dora e saj dhe filloi po e perkedhelte .Iu rrenqeth trupi nga kjo perkedhelje .

Shikimet e tyre shprehnin nje deshire te zjarrte per te qene diku vetem dhe te rrembeheshin nga pasioni e nga epshi .

Dhe ashtu bene .

Dolen nga bari dhe hipen ne makine .Aty filluan po prekeshin lehte dhe me hezitim .Shikimi si saj ndali tek syte e tij .Ai me sy po i kerkonte ta puthte .

E coi shikimin tek buzet e tij qe ishin fryre dhe ishin skuqur .Sa i pelqyen ato buze te ndezura e gjithe epsh .

Ju afrua dhe e puthi lehte ne buze .Ai nuk beri asnje levizje .Priti per nje puthje tjeter e cila shoqerua me kafshim .

U shkeputen nga ky moment dhe u nisen drejt shtepise se saj .

U futen brenda dhe nuk priten te shkonin ne dhomen e gjumit Filluan po putheshin gjithe epsh .Parfumi i saj po e ngacmonte me teper .

Ashtu duke puthur perfunduan ne dhomen e gjumit ku filluan po zhvishnin njeri tjetrin.

Ai i zbertheu zinxhirin e fustanit te zi dhe filloi po i lemonte qafen me buzet e tij te fryra e te kuqe zjarr.

Ajo e ndjente nxehtesine qe buzet e tij percillnin ne qafen e saj dhe ju ndez deshira te kthehej nga ai e ta puthte sikur donte ti thithte gjithe gjakun e grumbulluar ne ato buze.

U kthye nga ai dhe vetem po e shikonte ne sy …ne ata sy qe tregonin tashme cdo deshire .Nuk po i levizte syte .Vetem ju afrua atij dhe me dhembet e saj i kapi lehte buzen e poshtme dhe ia kafshoi lehte .

Perseri po e shikonte ne ata syte ndezur .Syte e saj shprehnin po te njejten deshire .Po shikoheshin te dy ne sy dhe nuk po benin asnje levizje derisa dora e tij i preku lehte shpinen .

Ajo u rrenqeth .Edhe ai po ashtu .E ndjeu trupin e saj te dridhej lehte .Dora e tij filloi po bente levizje te llogaritura mire .Filloi po ngjitej drejt qafes ,drejt buzeve dhe me gishtat e tij filloi po i prekte buzet .Ajo vetem e shikonte ne sy .Edhe ai po ashtu .E uli doren drejt gjoksit te saj qe ishte fryre .Ajo perseri u drodh lehte .Filloi po i zberthente te brendshmet e kuqe .Si per fatin e saj ajo beri mire qe kishte veshur te brendshmet e kuqe ate nate .Filloi po i prekte lehte thumbat e fryre.Ajo nuk i rezistoi dot asaj prekjeje .Leshoi nje klithme te lehte .Filloi po e puthte ne buzet e fryra e te nxehta ndresa ai i i prekte thumbat .

E kafshoi lehte ne buze dhe ky kafshim percolli tek ai sinjalin qe ajo ne ate moment ishte shume e eksituar .Ai e uli koken tek gjoksi i saj dhe filloi po i thithte lehte thumbat e fryre .Ajo po i thithte qafen .

Ashtu duke u puthur shkuan ne krevat .Ai e uli koken poshte dhe me dhembe filloi po i ulte poshte te mbathurat e kuqe .Ajo po ferkonte kembete saj me njera tjetren e ai nderkohe po e puthte ne buze .

Trupi i tij u be nje me trupin e saj .Te ishte siper saj e bente te ndihej me mashkull sec ishte .E futi organin e tij brenda saj dhe ajo leshoi nje klithme te lehte kenaqesie .Mezi e kishte pritur per kete moment .

Po leviznin te dy me te njejtin ritem .Po leshonin te dy klithma te lehta kenaqesie te cilat me vone u shnderruan ne te bertitura gjithe epsh .Qendroi ashtu siper saj per 10 minuta dhe ishte radha e saj te qendronte siper tij .Ashtu siper mbi te ajo ndihej me e deshiruar se kurre .Ai po i prekte thumbat me majat e gishtave te tj dhe here here i jepte nje pickim te i cili e bente ate te klithte nga dhimbja e kombinuar me kenaqesine .

Atij i pelqenin keto klithje gjithe epsh .Po ashtu edhe asaj .Ajo e futi organin e tij brenda vetes dhe filloi po levizte .I mbyllen syte te dy dhe po shijonin cdo levizje te shoqeruar me klithma te lehta .

Ndersa ajo levizte ai i prekte buzet me gishta ,e me pas gushen dhe me pas thumbat.Te klithurat u bene me te renda e te shoqeruara me fjale .Me pas kthyen te ne te bertitura gjithe epsh e pasion .Nuk mund te permbahej dot ,nuk mund te mos nxirrte ze .

Ishin mbuluar gjthe djerse e perseri nuk po ndaleshin .Ai e mori dhe e kthehu nga mbrapa dhe filloi po e penetronte me force .Sa here qe ai e fuste dhe e nxirrte organin e tij nga ajo ,ajo bertiste me shume nga kenaqesia e perziere me dhimbjen .Ai ishte gati per t derdhur por nuk donte .Donte qe kenaqesia te zgjaste akoma me shume .E kthehu nga para dhe e mori ne krahe .Ia hapi kembet e saj te holla e te gjata dhe filloi po e penetronte perseri por lehte dhe me levizje ne te njejtin ritem me te sajin .Tek e penetronte shikonte gjoksin e saj qe levizte poshte e lart dhe i erdhi deshira t’ja kafshonte thumbat me force dheta degjonte ate te bertiste nga dhimbja .E afroi trupin e saj ashtu sic e kishte ne krahe dhe filloi po i kafshonte thumbat .Ajo po klithte nga kenaqesia e penisit te tij brenda saj dhe nga kafshimi i thumbave qe gati po pelcisnin nga gjithe ai epsh .Ai filloi po levizte me shpejt dhe ajo po bertiste me shume .Leshoi edhe ai nje klithme te lehte dhe ashtu sic e kishte ne krahe me kembet e saj rreth tij ai u derdh brenda saj .Edhe ajo kaloi ne orgazem ne te njejten kohe me te .Ishin mbular gjithe djerse .

Te dy ata trupa qe para pak ishin puthitur ne nje tashme ishin pa piken e fuqise te shtrire ne krevat .

Leave a Comment