Treshe me Burrin

Gjithmone kam besuar se ne nje lidhje nje faktor shume i forte eshte besimi.
Njerez jemi dhe kemi deshirat tona te erreta, kush me shume e kush me pak.
Disa vite bashke dhe gjerat shkonin shume mire por me vone dukej sikur gjerat po beheshin monotone dhe sikur kishte dicka qe mungon. Futem dhe kerkoj ne internet ne website pornno apo seriale qe tregoje per jetet ne cift dhe kishte disa ide interesante.
Njera nga ato ishte pjesa e nje partneri tjeter ne cift, pra nje i trete femer ose mashkull.
Nje nate duke diskutuar me burrin e pyeta nese do i pelqente nje femer tjeter ne seks pervec meje. U shtang direkt normale (ose mbase beri gjoja se di) por me vone po me pyeste se nga me kishin ardhur keto ide te trazuara.
Po i tregoja ca kam pare dhe qe me jane dukur interesante dhe thashe qe ti diskutoja me te.
Po bente njeher sikur ishte dicka e cuditshme por une e di qe meshkujt mbarojne kur kane dy femra ne shtrat, sidomos kur ato e bejne me njera tjetren.
Nejse, kalojne disa dite dhe po e merrnim aq seriozisht sa vendosem ta provojme, por do ishte diku larg ku jetojme dhe me nje person qe se njohim, ndoshta ndonje eskorte.
Vendosem te shkojme 2 dite ne Milano dhe kerkuam per femra me leke tek nje website aty.
Rame dakort me nje vajze te re (diku tek 25 vjece me duket se ishte). Si fillim shkuam ne nje bar qe te flasim dhe pime ndonje pije alkoolike aty sa per te shkrire akullin. Me vone shkojme ne hotel, aty fillojme duke u puthur une me burrin kurse ajo na shikonte, pastaj ajo filloi dhe te zhvishej deri tek te brendshmet.
Ajo filloi te ferkoje burrin tim nderkoh qe une isha ende duke u puthur me te, pastaj une e kap ate gocen prej floku dhe e puth fort. Burri po na shikonte dhe na lepinte ku te mundtte, sa u fut dhe ai dhe beme puthje treshe me gjuhe dhe me peshtyme.
E vura re si e shikonte burri im ate dhe hoqa tangat e mija dhe i futa tek goja e saj, duke ja ferkuar ne fytyre po i haja qafen me dhembe dhe me buze.
Burri aty u cmend dhe donte ta qinte ate, por un se lashe… doja te na shikonte duke u kenaqur ne te dyja duke u lepire me njera tjetren, kulmi ishte kur beme 69 bashke kurse burri na lepinte ku te mundte, nga cicat apo nga bythet.

I peshperita burrit ne vesh nese donte te qinte ate dhe une te shikoja dhe me tha po, e mori e ngriti dhe i futi karin ne mes te cicave nderkoh une po fusja gishtat dhe po i lepija shalet asaj. Me pas burri po me qinte mua ne pidh derisa u prish.

Ishte nje eksperience shume e bukur dhe aty zbuluam shume gjera per njeri tjetrin.

Leave a Comment